Обережно: небезпечний лід!

 Уже зараз погода нас випробовує першими морозами і снігом. А це означає, що на водоймах з’явилася крига… і небезпека для життя.

Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для дітей, які із задоволенням розважаються на скутих кригою водоймах. Авжеж, можна зрозуміти, що зима асоціюється в людей зі снігом, катанням на ковзанах, риболовлею на кризі.
Прикро, що незважаючи на постійні наполегливі нагадування і попередження про небезпеку, яку приховують у собі водойми взимку, люди не вірять у те, що з ними може щось трапитися. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує ваги навіть маленької дитини. Дитина не в змозі оцінити товщину льодового покриття, а відповідно й рівень небезпеки, який їй загрожує.

Дорогі діти, будьте обережними, не ризикуйте своїм життям! Не виходьте на кригу!

Шановні дорослі, щоб з дітьми не траплялося лиха під час їхнього дозвілля, потрібно постійно нагадувати про небезпеку, яка може виникнути під час розваг на кризі. Не допускайте перебування дітей на водоймищах без нагляду. Завжди дбайте про безпеку власного життя та життя своїх дітей!

Відділ освіти військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ