Безпечна Лисичанська громада заради майбутнього

Сьогодні, 30 грудня, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ Євген Наюк, начальник відділу комп’ютерного забезпечення ВЦА Олена Ракова та головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА Дмитро Зайцев взяли участь у форумі «Безпечна Лисичанська громада заради майбутнього», що пройшов у міському краєзнавчому музеї.

Форум відбувся в рамках проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів та за ініціативи громадських організацій «Східна варта» та «Жіноча правозахисна група».

Заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Євген Наюк привітав учасників заходу та зазначив: «Мені дуже приємно, що є люди з активною громадянською позицією, яким небайдуже рідне місто, люди, які згуртували різні гілки влади та міжнародну організацію заради великої справи — безпечного майбутнього».

Євген Олександрович висловив подяку за зацікавленість та наполегливість в роботі усім учасникам проєкту, завдяки яким для спостереження за вулицями з масовим перебуванням людей та моніторингу криміногенної ситуації вже встановлено 19 відеокамер, а протягом кількох наступних місяців планується встановити ще 11.

«Приємно, що партнери надали нам можливість самостійно обирати потрібні параметри цих відеокамер. Завдяки ним в режимі реального часу правоохоронці зможуть швидко реагувати та усувати загрози. Задоволений, що плідна співпраця з громадськістю, правоохоронцями та міжнародними донорами триває. Тож будемо й надалі разом працювати заради безпечного майбутнього у нашій громаді!», — підкреслив Євген Наюк.

Окрім того, головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА Зайцев Дмитро окреслив основні напрямки та оновлення, які затверджені в міській Програмі протидії правопорушень на 2020-2023 роки, а начальник відділу комп’ютерного забезпечення ВЦА Олена Ракова детально ознайомила присутніх з перебігом встановлення відеокамер в рамках вищезазначеного проєкту.

Також під час форуму були розглянуті питання громадської безпеки, особистої відповідальності щодо власної безпеки, прав людини та механізмів їх захисту в громаді. Учасники заходу ознайомилися з результатами проєкту, перебігом встановлення відео-регістратору, відеокамер та необхідного обладнання, які стануть центром управління системи відеоспостереження міста, а також переглянули презентацію соціального анімаційного ролику про безпечну поведінку та безпечні шляхи пересування для різних представників громади.