У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 3 грудня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови комісії Станіслава Мосейка.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву ВЦА м. Лисичанська для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зимовий період 2020 — 2021 років.

Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Олег Гречихин зауважив, що кожного року у період ускладнення погодних умов техніка ДСНС завжди долучається до ліквідації заторів та снігових заметів.

З урахуванням обговорення члени комісії рекомендували керівнику ВЦА м. Лисичанська Олександру Заїці виділити з матеріального резерву 500 літрів дизельного пального та 900 літрів бензину марки А-92 для Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, а також 1100 літрів дизельного пального та 400 літрів бензину марки А-92 для КП «Лисичанський Шляхрембуд».

Окрім того, члени комісії в рамках засідання затвердили План заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах ВЦА м. Лисичанська у зимовий період 2020-2021 років, План дій спеціалізованих служб цивільного захисту міста, суб’єктів господарської діяльності щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків й План роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на наступний рік.