У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

 Сьогодні, 28 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторії Яковлєвої. Також у роботі комісії взяв участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Євген Наюк.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 8 первинних заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та 6 заяв про продовження надання соціальних послуг.

За результатами розгляду заяв та поданих документів комісією, з урахуванням норм чинного законодавства, прийнято рішення задовольнити 14 звернень про надання соціальних послуг в територіальному центрі: 10 – за рахунок бюджетних коштів, 4 – звільнено від сплати.

З початку 2020 року комісією було проведено 7 засідань та розглянуто 78 заяв.

Повну інформацію про послуги Лисичанського територіального центру можна отримати за телефоном (06451) 7-29-29 щодня, крім вихідних, з 8.00 до 16.00, або за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22Б.