Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

 Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

Під час засідання комісії було розглянуто 49 заяв, в тому числі щодо призначення житлової субсидії – 46, внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання – 3.

По кожній заяві рішення приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

 

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято рішення щодо призначення житлової субсидії:

- на понаднормову площу житла – 21 заявнику;

- на фактично проживаючих осіб – 8 заявникам.

Також, 11 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата, 3 заявникам – як внутрішньо переміщеним особам.

Щодо інших заяв з питання призначення житлової субсидії комісією прийнято відповідні рішення.

З питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято відповідні рішення по 3 заявам.

Всього з початку 2020 року проведено 18 засідань комісії, на яких розглянуто 629 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ