У Лисичанську нагородили гравців футбольного клубу «Будівельник»

 Сьогодні, 18 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулась урочиста церемонія нагородження гравців футбольного клубу «Будівельник» за зайняте ІІ місце в І лізі Чемпіонату Луганської області з футболу - 2020.

У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанська Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, радник Президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, голова громадської спілки «Луганська обласна асоціація футболу» Ігор Шопін, Президент футбольного клубу «Будівельник» Костянтин Жалдаков та гравці команди.

Олександр Заїка привітав спортсменів із визначними досягненнями, побажав успіхів у подальших звершеннях та пообіцяв всілякої підтримки зі свого боку. «Я особисто пишаюся тим, що в нашому місті є така команда, є футбол», - зауважив очільник міста.

 

 За досягнення вагомих результатів у спорті, зайняте друге місце у чемпіонаті Луганської області з футболу – 2020, популяризацію здорового способу життя та з нагоди завершення чемпіонату Луганської області з футболу Олександр Сергійович висловив подяку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ:

- команді футбольного клубу «Лисичанський будівельник»;

- головному граючому тренеру ФК «Будівельник» Святославу Марканичу;

- граючому тренеру ФК «Будівельник» Євгену Гуделяускасу.

В свою чергу Валентин Латипов та Ігор Шопін висловили подяку громадської спілки «Луганська обласна асоціація футболу» за вагомий внесок в розвиток футболу та допомогу в організації та проведенні Чемпіонату Луганської області з футболу – 2020 Президенту футбольного клубу «Будівельник» Костянтину Жалдакову. А гравців команди поважні гості нагородили медалями, грамотами та вручили Кубок та диплом за зайняте ІІ місце в І лізі Чемпіонату Луганської області з футболу – 2020.