У військово-цивільної адміністрації відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Сьогодні, 24 грудня, у будівлі військово-цивільної адміністрації (ВЦА) м. Лисичанськ під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. У засіданні комісії взяв участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанськ Євген Наюк.

Під час засідання члени комісії розглянули документи чотирьох внутрішньо переміщених осіб, які визнані учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС та ухвалили рішення відповідно до умов п.5 та п.17 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018р. № 280, щодо призначення грошової компенсації.

На сьогодні грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення призначена 71 внутрішньо переміщеній особі, з числа учасників бойових дій АТО/ООС на загальну суму 78 552,1 тис. грн. Станом на 24.12.2020 грошова компенсація виплачена 10 захисникам України на суму 10221,9 тис. грн.

Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ