Моніторингові перевірки тривають!

 З метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів, вчора, 10 грудня, мобільною групою, до складу якої увійшли представники відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області було обстежено 25 закладів торгівлі та 1 заклад ресторанного господарювання.

Під час проведення рейду перевірялося дотримання карантинних обмежень та організації протиепідемічних заходів. Зокрема забезпечення персоналу закладів засобами індивідуального захисту, проведення дезінфекційних заходів, обмеження кількості відвідувачів у торговельному залі, наявність обмежувальних стрічок, дотримання принципу соціального дистанціювання, наявність інформаційних матеріалів тощо.

Крім того, проводилась інформаційна робота як серед працівників, так і серед відвідувачів про безумовне дотримання основних протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на короновірусну хворобу (СOVID-19), як єдиного дієвого способу запобігти стрімкому її поширенню на території міста Лисичанськ.

Робота у зазначеному напрямку триватиме й надалі.

Відділ споживчого ринку військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ