Про роботу архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля

Вчора, 8 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля за участю заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка, представників фахових управлінь та відділів ВЦА м. Лисичанська, управління патрульної поліції в Луганській області.

Під час засідання членами ради були розглянуті болючі питання для мешканців та керівництва міста - самовільне розміщення тимчасових споруд на території міст без оформлення дозвільних документів, антисанітарія, відсутність благоустрою прилеглої до тимчасової споруди ділянки.

З метою впорядкування розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності у місті було розроблено Комплексну схему розміщення тимчасових споруд.

Архітектурно-містобудівна рада розглянула та рекомендувала Комплексну схему до затвердження керівником військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександром Заїкою.

Також, розглянувши та обговоривши питання щодо погодження розробленого детального плану окремої земельної ділянки по вул. ім. В. Сосюри для зміни її цільового призначення, члени ради вирішили відправити проєкт детального плану на доопрацювання.

Окрім того, були розглянуті інші питання у сфері містобудівного розвитку міста.