«Велике будівництво»: Лисичанська загальноосвітня школа №14

У Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 завершується реалізація національного проєкту «Велике будівництво». Реконструкція заснована на принципах енергоефективності та, відповідно, економії коштів громади, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного учня та працівника закладу.

Протягом 2020 року в закладі освіти виконано роботи із заміни вікон та дверей, здійснено заходи із зовнішнього утеплення, проведено благоустрій шкільного подвір’я, реконструйована вхідна група із заміною дверей та обладнанням пандусів, що роблять будівлю легко доступною для людей з проблемами опорно-рухового апарату. На даний час триває монтаж вентиляційної системи закладу освіти.

 

У Лисичанській загальноосвітній школі навчається 866 учнів. У перспективі вона зможе прийняти на навчання понад 1200 школярів. Реконструкція та капітальний ремонт школи проводиться за рахунок коштів державного бюджету (90%) та місцевого бюджету (10%).

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України.

Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Основна задача проєкту — будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні.

Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.