Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур»

 З 27 по 29 листопада в місті Чернігові відбувся триденний Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур» (далі – ШВД), в якому взяли участь представники з різних куточків України: від Львова до Луганська, від Чернігова до Одеси. Захід організовано за сприяння Українського державного центру національно-патріотичного виховання (далі – УДЦНПВ) та відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.

Лисичанськ та Луганську область представляли виховники Лисичанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №30 Юлія Петренко, Олена Смирнова та Володимир Сердечний.

 

 Протягом трьох днів учасники активно та зацікавлено працювали відповідно до насиченої Програми заходу. Під час навчань виховники знайомилися з правилами та легендами вишколу, із презентаціями офіційних сторінок «Джури» та УДЦНПВ, вивчали теоретичні засади організації гри «Джура», створювали власний курінь відповідно до методичних рекомендацій, працювали в роях.

Завершився захід врученням виховникам  посвідкок про участь у ШВД. Учасники семінару отримали великий досвід в організації гри та безліч позитивних емоцій.

За інформацією відділу освіти ВЦА м. Лисичанська