У Лисичанську нагородили переможців міського онлайн-конкурсу відеороликів «Ми-різні, ми-рівні»

Сьогодні, 17 грудня, у відділі у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанськ відбулось нагородження переможців міського онлайн-конкурсу тематичних відеороликів «Ми-різні, ми-рівні».

Конкурс проводився з 25 листопада по 10 грудня з нагоди щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання домашнього насильства, торгівлі людьми, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в суспільстві, а також принципів рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Учасники конкурсу - учнівська та студентська молодь Лисичанська.

Оцінювання робіт, підбивання підсумків, визначення переможців проводила конкурсна комісія.

За підсумками переможцями у відповідних номінаціях стали:

«Відповідність заданій тематиці» - КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27»;

«Оригінальність задуму» - Вище професійне училище № 94;

«Ступінь реалізації задуму» - Лисичанський фаховий медичний коледж;

«Технічна якість роботи» - КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30»;

«Пізнавальна інформативність сюжету» - Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ № 9 у номінації.

Усі переможці отримали у подарунок намет туристичний, а учасники конкурсу – перекидні настінні календарі.

Нагадування!

Не дозволяйте нікому принижувати та ображати вас чи ваших дітей! Уявіть своє життя без насильства. Якщо ви не можете визначитися щодо подальшого життя або вам важко прийняти рішення - скористайтесь консультацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Луганської області за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62 (3 й поверх), або за телефоном: (06451) 73543, 72939, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи: пн-чт з 8.00 до 17.00, пт з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48.

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» з запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації (безкоштовно, цілодобово, анонімно): 0800500335 (зі стаціонарного), 116123 (з мобільного) консультує абонентів та абоненток, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми або потребують інформації перед виїздом за кордон на роботу, навчання, одруження тощо. НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» з питань захисту прав дітей (графік роботи 12-00 – 16-00) 0800500225 (зі стаціонарного), 116111 (з мобільного). НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ 102. МЕДИЧНІ УСТАНОВИ 103.

«Гаряча лінія» анонімна, конфіденційна та безкоштовна!

За інформацією відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанськ