Фильтр
 • З Днем молоді!

  Молодість — особлива пора в житті людини, час становлення особистості, час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

  Шановна молодь! Зараз перед вами лежать сотні доріг до успіху, відкриттів, любові і щастя. Нехай кожен з вас вибере свою. Нехай вона буде творчою і плідною, оскільки від успішної самореалізації кожної молодої людини залежить успішне майбутнє суспільства в цілому. Сучасні, освічені та креативні, ви — сьогодення і майбутнє нашого міста і нашої країни. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у виробництві і бізнесі, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваша віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які притаманні молодості і молодим.

  Від щирого серця вітаємо молодь з чудовим святом! Бажаємо міцного здоров’я і любові, миру і щастя, здійснення самих добрих надій і досягнення поставлених цілей, невичерпної енергії та оптимізму! Нехай прекрасний стан молодості не покидає вас протягом усього життя!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • На площі Перемоги до дня Конституції України пройшов святковий захід

  Вчора, 28 червня, на площі Перемоги до дня Конституції України пройшов святковий захід.

  До уваги лисичан були представлені цікаві розваги та концертна програма.

 • З Днем Конституції!

  28 червня — День Конституції України — важливе свято у житті кожного українця.

  Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, єднання суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Чинна Конституція ухвалена понад 20 років тому, але тільки зараз ми — українці, особливо мешканці Донбасу, повною мірою відчуваємо і розуміємо ціну і значення її першої статті: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Суверенність і незалежність не даються ніколи безкоштовно, їх доводиться виборювати, платити за них найвищу ціну — життя безвинних людей України.

  Закон дає нам можливість чесно і щасливо жити в нашій улюбленій країні. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. І ми віримо у мирне та благополучне майбутнє.

  Вітаємо з загальнодержавним святом — Днем Конституції України! Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у завтрашньому дні. Працюймо разом у процесі побудови демократичного вільного громадянського суспільства.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет 

 • Напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України у міській раді відбувся урочистий захід

  Сьогодні, 27 червня, напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України відбувся урочистий захід. У великому залі Лисичанської міської ради зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів міської ради, закладів культури, освіти та спорту, підприємств, установ, організацій різних форм власності та громадських організацій.

  Програма заходу була сповнена вокальними творами з українським колоритом у виконанні солістів та вихованців Палацу культури «Діамант» та Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

 • Городской голова Сергей Шилин принял участие в конференции первичной ветеранской организации ЧАО «ЛИНИК»

  Вчера, 26 июня, городской голова Сергей Шилин принял участие в конференции первичной ветеранской организации ЧАО «ЛИНИК» Лисичанской городской организации совета ветеранов Украины.

  Постоянным участником подобных мероприятий благодаря своей огромной силе воли и стойкому характеру является Михаил Данилович Высоцкий — участник Второй Мировой войны, ветеран Лисичанского НПЗ.

 • Рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС призупинено купання в ставку по вул. Клубна в районі склозаводу «Пролетарій»

  Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Володимира Агафонова.

 • Про роботу спостережної комісії при Лисичанській міській раді

  Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при Лисичанській міській раді. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання паспортизації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі та втратили паспорти громадянина України, оформлення звільненими особами статусу внутрішньо-переміщеної особи, а також питання надання звільненим з місць позбавлення волі особам послуг з працевлаштування.

 • Соціально-економічне становище міста Лисичанська у січні'березні 2019 року

  Населення

  Чисельність наявного населення міста Лисичанська, за оцінкою, здійсненою на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни місця проживання, на 1 квітня 2019 р. становила 110882 особи. Упродовж січня–квітня 2019 р. чисельність населення зменшилася на 122 особи, у тому числі внаслідок природного скорочення на 371 осіб і на 17 осіб – за рахунок міграційного скорочення.

  У січні–березні 2019 року в місті зареєстровано 117 осіб живонароджених та 488 осіб померлих.

 • «Моя країна – Україна»

  Під такою назвою, вчора, 25 червня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся святковий концерт до 23-ї річниці Конституції України.

 • Лисичанськ учасник у проекті «Безпечний перехід»

  В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою зміцнення особистої та громадської безпеки, ГО «Фонд правової ініціативи» та громада міста Лисичанськ бере участь у проекті «Безпечний перехід».

 • Про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

  З метою визначення ринкової вартості об’єктів для розрахунку орендної плати, 21 червня 2019 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів.

  За результатами конкурсу, комісія ухвалила рішення визначити переможцем на проведення незалежної оцінки нежитлових приміщень, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Лисичанська, розташованих за адресою м. Лисичанськ, вул. Первомайська, 30, що перебуває на балансі відділу культури — ТОВ «Стандарт Оцінка Плюс».

 • До уваги суб'єктів господарювання та зацікавлених осіб!

  18 червня 2019 у Торгово-промисловій палаті України офіційно відкрилось представництво міжнародної організації, яке допоможе вітчизняним підприємцям легко знайти партнерів у Китайській Народній Республіці.

  «Open Gate China» — головний партнер китайської організації «Сhinese People`s Association for Friendship with Foreign Counties ( «CPAFFC»), яка є з’єднувальним мостом між урядом і китайським товариством за кордоном.

 • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  21 червня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

 • Деякі показники соціально-економічного становища міста Лисичанська у 2018 році

  Роздрібний товарооборот підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у 2018 році по місту становив 934,6 млн. грн, що в порівнянних цінах на 16,9% більше від обсягу 2017 року.

  На території Лисичанської міської ради на кінець 2018 року діяло 15 закладів дошкільної освіти на 1778 місць, відвідували заклади 1994 дитини.

 • Лисичанський терцентр висловлює подяку учасникам акції «Добро починається з тебе»

  Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.

  У благодійній акції «Добро починається з тебе», проведеної територіальним центром, взяли участь багато підприємців, організацій та установ нашого міста.

 • До Всеукраїнського Олімпійського дня в Лисичанську провели низку заходів

  На початку червня в освітніх та спортивних закладах Лисичанська з метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян області, пропаганди здорового способу життя та з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня була проведена низка заходів.

  Під гаслом «Sport in our life», 11 червня, в пришкільному мовному таборі «Wonderland», що діє в ЛСШ І-ІІІ ст. № 8 пройшло урочисте відкриття Малих Олімпійських Ігор.

 • У Лисичанську пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо

  22 червня у м. Лисичанську пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України, в якому взяли участь 42 спортсмени.

  Змагання проходили послідовно на 2 татамі. Загалом було проведено 128 поєдинків з Номінацій: Сінай та Сінай нітто рю (2 меча), Понітеру та Хайшитцу, Ярі та Танто тайсабакі (уход від ножа), а також поєдинки з Кокарі гейку и Опен ката.

 • В терцентрі відбувся захід до Дня скорботи

  22 червня — День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це одна із найбільш сумних дат історії нашого народу. Саме цього дня 1941 року розпочалась війна — найбільша драма в історії людства, яка забрала життя мільйонів українців. Щороку ми згадуємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто кров’ю і потом відстоював перемогу, хто відчув на собі страшну війну.

  Напередодні цього дня, в Лисичанському територіальному центрі відбувся захід за участі поета, письменника Михайла Лисицького.

 • 22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  З метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

  Цього дня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

 • У Лисичанську пройшли заходи, присвячені Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  Сьогодні, 21 червня, в Лисичанську керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники міської організації ветеранів, органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств міста, громадськості та ЗМІ пройшли до братської могили «Вічний вогонь». До підніжжя пам’ятника присутні поклали квіти, як символ поваги і пам’яті про всіх воїнів і мирних громадян, загиблих на полях битв, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь.

 • Економічний розвиток українських міст

  Під таким гаслом, вчора, 20 червня, пройшов третій, завершальний день XV Українського муніципального форуму.

  З вітальним словом виступили головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв та виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

 • Про основні показники соціально-економічного розвитку Луганської області

 • Багатим на перемоги видався червень для колективу «Street Dance»

  Багатим на перемоги видався червень для вихованців зразкового хореографічного колективу «Street Dance» та керівника Вікторії Магомаєвої Палацу культури «Діамант».

  На початку червня учасники колективу взяли участь у Всеукраїнських змаганнях із сучасної хореографії «Grand Prix» ІІІ рейтинговий тур у м. Одеса за підсумками якого отримали Гран-прі за колективний виступ у категорії «Продакшн», а також вибороли 10 — І місць, 2 — ІІ місця, 1 — ІІІ місце у категорії «Формейшн» та отримали 29 медалей за І місце, 16 — за ІІ місце, 3 — за ІІІ місце у категорії «Соло».

 • Ангеліна Василенко та Дар’ю Персій призери Міжнародного фестиваль–конкурсу мистецтв «Талановиті діти України»

  З 7 по 15 червня учениці фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ангеліна Василенко (2 клас) та Дар’я Персій (4 клас) брали участь у Міжнародному фестиваль—конкурсі мистецтв «Талановиті діти України», який проходив на узбережжі Чорного моря у селищі Лугове Миколаївської області.

 • Про роботу експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — зведена номенклатура справ на 2019 рік Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107;

 • Про роботу оздоровчого табору зі спортивним ухилом «Рекорд»

  З 3 по 18 червня в дитячому оздоровчому таборі зі спортивним ухилом «Рекорд» з денним перебуванням відпочили та оздоровились 68 найкращих вихованців міської ДЮСШ. Зміна пройшла дуже насичено та весело. Діти спілкувались, тренувались та відпочивали.

 • Міський голова Сергій Шилін взяв участь у заходах другого дня XV Українського муніципального форуму

  Вчора, 19 червня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у заходах, що передбачені програмою другого дня XV Українського муніципального форуму — День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, який проводиться в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

  Пленарне засідання другого дня форуму відкрив голова Асоціації міст України Віталій Кличко. Разом з міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеславом Негодою, Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андеасом Кіфера та представником генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Мортеном Енбергом навели приклади успішних практик місцевого самоврядування та поділилися своїми міркуваннями з приводу реформування українських громад в європейському напрямку.

 • У місті Лисичанську відбувся черговий тренінг для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі

  18 червня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

  Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про інфекції, що передаються статевим шляхом. Під час тренінгу чоловіки отримали необхідні знання про інфекційні захворювання та засоби захисту від них. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

 • «Дослідження феномену сучасного музею, його роль та місце у суспільстві як інституції пам'яті»

  З 9 по 16 червня директор Лисичанського міського краєзнавчого музею Альона Задорожна стала учасником семінарів «Дослідження феномену сучасного музею, його роль та місце у суспільстві як інституції пам’яті», які проводились на території Польщі.

  Організатором семінарів є Український інститут національної пам’яті за фінансової підтримки Польсько-американського фонду свободи в рамках програми StudyTourstoPoland.

 • Засідання виконкому відбулось в Лисичанську

  DSC09446Вчора, 18 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

  Під час засідання було розглянуто питання про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

 • Заходи до Дня батька пройшли в Лисичанську

  Минулого тижня, напередодні відзначення Дня батька у комунальних закладах культури відбулась низка святкових заходів.

  Так, для вихованців пришкільного табору ЗОШ № 3, у сквері біля Лисичанського міського Палацу культури проведено яскраву конкурсну розважальну програму «Діло в шляпі» та майстер-клас з виготовлення листівки для тата на свій смак.

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Минулої п’ятниці, 14 червня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

 • Кирило Поджарий - призер всеукраїнських змагань серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці

  З 11 по 15 червня в Генічеську пройшли всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці. В змаганнях взяли участь 310 спортсменів.

  Вихованець міської ДЮСШ Кирило Поджарий виборов бронзову нагороду та був нагороджений грамотою та медаллю.

 • Вітаємо Дарину Степаненко за перемогою!

  13 та 14 червня в місті Кропівницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усієї країни.

  Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко виборола І місце та стала чемпіонкою у дисципліні біг 100 м.

 • Міський голова Сергій Шилін бере участь у XV українському муніципальному форумі

  Сьогодні, 18 червня, міський голова Сергій Шилін бере участь у XV українському муніципальному форумі, що проходить в місті Одесса.

  На запрошення Асоціації міст України (АМУ) очільники міст, об’єднаних територіальних громад (ОТГ), сел та селищ разом з представниками органів державної влади та міжнародними експертами, протягом трьох днів будуть дискутувати для вироблення спільної позиції щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, реформування ЖКГ тощо. Зазначимо, що захід проходить у рамках проекту USAID «Розбудова курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

 • В Лисичанському терцентрі святкували Трійцю

  Для підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування 14 червня було організовано захід, присвячений Святій Трійці. Свято Трійці, або, як його ще називають, Зелені святки, святкують на п’ятдесятий день після Великодня.

  П’ятидесятниця по праву вважається одним з найкрасивіших свят, адже в цей день домівки й храми прикрашають запашними травами, пахучими квітами, ароматними гілками дерев. З давніх-давен зелень вважалася символом здоров’я, благополуччя, процвітання і була виразом радості і подяки за життя.

 • Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій!!!

  Шановні громадяни!

  Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством.

 • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

  Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

 • Лисичанські рятувальники разом з патрульною поліцією та представниками Товариства Червоного Хреста України навчають громадян безпечно відпочивати на водоймах

  З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм рятувальники разом з представниками патрульної поліції та інструктором з першої допомоги Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

 • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

 • У Лисичанську обговорили питання відкритих даних

  Минулої п’ятниці, 14 червня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

  У заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств.

  Під час наради начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк доповіла про набрання чинності Постановою КМУ від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних» (далі — Постанова КМУ № 409) та зауважила на необхідності розміщення на офіційному сайті міської ради розпорядчих документів про визначення відповідальних осіб за оприлюднення інформації.

 • Лисичанське міське управління ДСНС повідомляє: необережне поводження з вогнем - це основна причина пожеж!

  З початку 2019 року у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля зафіксовано 102 випадки пожеж. У вогні загинуло 3 людей та 5 отримали опіки різного ступеню.

  Випадки загоряння сміття та сухої трави на відкритій території складають 33,4% відсотки від загальної кількості пожеж з початку року.

 • День юного рятівника

  На початку червня в дитячому пришкільному таборі розташованому у КЗ «Лисичанська cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято День юного рятівника. На святі були присутні та приймали активну участь у організації співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та особовий склад чергового караулу ДПРЧ № 9 м. Лисичанська.

 • Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у місті Лисичанську

  Співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС спільно з відділом освіти Лисичанської міської ради, співробітниками Національної поліції, волонтерами Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України на початку червня було проведено свято присвячене Дню захисту дітей. Дійство пройшло біля  Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами.

 • Шановні працівники системи охорони здоров'я!

  Вітаємо вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

  Висловлюємо щиру подяку за повсякденну кропітку працю, врятовані життя, за повернуту пацієнтам надію, за людяність та співчуття. Не вагаючись, ви берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте та відновлюєте найцінніше, що є у людини — її здоров’я. Ваші щирі серця і теплі руки дарують віру у зцілення.

  Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім лікування, очікують душевної та емоційної співучасті. І ви в будь-який час дня і ночі приходите на допомогу, змушуєте хворобу відступити.

  Приємно усвідомлювати, що наші працівники системи охорони здоров’я, не звертаючи увагу на непрості умови сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості лікарської допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

  Шановні медичні працівники! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. Від усього серця бажаємо вам мирного неба та родинного затишку, віри та оптимізму, професійних успіхів та людської шани.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • В міській раді привітали працівників охорони здоров'я Лисичанська

  Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, в міській раді привітали лисичанських працівників охорони здоров’я з професійним святом.

  В урочистому заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко, директор територіального медичного об’єднання Григорій Старченко, лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал та всі, хто пов’язаний з медициною.

 • Конституція України - основний закон життя держави

  Під таким гаслом сьогодні, 14 червня, пройшло засідання круглого столу вчителів суспільствознавчих дисциплін освітніх закладів міста.

  В ході проведення заходу присутні наголосили, що Конституція — безпосередній чинний акт держави України. Для кожного громадянина Конституція України є фундаментальною цінністю, яку важливо зберегти і охороняти в ім’я забезпечення національних інтересів, стабільності державного ладу, верховенства прав і свобод людини та громадянина.

 • Участь освітян Лисичанська у круглому столі з питань формування медіа-освіти

  13 червня працівники освіти м. Лисичанська стали учасниками круглого столу «Впровадження медіа-освіти у вітчизняну педагогічну практику», що відбувся на базі Антикризового медіа-центру в м. Краматорську. Захід пройшов за сприяння заступника начальника штабу ОС зі стратегічних комунікацій полковника Руслана Мирошниченка.

  У форумі взяли участь керівники Департаментів масових комунікацій і Департаментів освіти і науки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, керівники відділів освіти, методичних кабінетів Краматорської та Лисичанської міських рад, директори та вчителі шкіл, які беруть участь у експерименті з упровадження медіа грамотності в освітній процес.

 • Міський голова Сергій Шилін вручив Подяки Лисичанської міської ради кращим поліцейським батальйону «Скіф» (фото)

  Сьогодні, 13 червня, біля будівлі Лисичанського відділу поліції міський голова Сергій Шилін разом з керуючим справами Олександром Савченком зустрілись з особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф» ГУНП в Запорізькій області, що несуть службу по забезпеченню публічного порядку та безпеки громадян у місті Лисичанську.

 • Щодо організації літнього відпочинку у дитячих закладах оздоровлення влітку 2019 року

  Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року.

 • До уваги суб'єктів господарювання!

  З 12 жовтня 2018 року був введений в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку». Закон регулює відносини у сфері стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування та доповнює процедури розроблення і затвердження документів державного планування в частині забезпечення їх стратегічної екологічної оцінки ( СЕО). Метою СЕО є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпечності життєдіяльності людей та їх здоров′я, та інтегрування екологічних вимог при підготовці та затвердженні документів державного планування.

 • В терцентрі відбулася літературна зустріч, присвячена 81-й річниці утворення Луганщини

  У цьому році ми святкуємо 81 річницю утворення Луганської області.

  Луганщина — світанок України. Край зі славетною історією, самобутньою культурою, щедрою красивою природою, талановитими і працьовитими людьми.

  Вчора, 11 червня, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася літературна зустріч, присвячена цій події. В гості завітала письменниця, поетеса, член регіональної спілки письменників — Алла Проневич.

 • Не знаючи броду - не лізь в воду!

  Настало довгоочікуване літо. Аби легше перенести пекельну спеку, всі тягнуться до води, забуваючи про власну безпеку. Багато нещасних випадків на воді трапляються з дітьми. Батьки через свою необережність та неуважність втрачають пильність. Здається, що дітлахи постійно знаходяться в полі зору дорослих, тихенько собі граються в піску біля рідних, а за мить ця малеча вже плещеться у воді.

  Схаменувшись, що дитини немає поруч, батьки в паніці кидаються на пошуки та в деяких випадках вже буває запізно. Іноді батьки дозволяють своїм дітям без нагляду дорослих йти до річок, озер, ставків, думаючи, що нічого з ними не трапиться, але не завжди така прогулянка закінчується добре.

 • Управління праці та соціального захисту населення інформує

  З початку року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання регулярно, згідно з графіками, в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

 • Лисичанин Руслан Федоренко - переможець відбіркового конкурсу програми FLEX

  Лисичанин Руслан Федоренко взяв участь у програмі для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) — Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.
 • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

  VwKIX81A0Zc-300x290Сьогодні, 11 червня у міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про призначення опікуна над малолітньою дитиною, про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про призначення опіки над малолітньою дитиною. По всіх питаннях було прийнято рішення винести на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Вітаємо зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» з нагородами!

  З 7 по 10 червня зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Олександр Посошко) взяв участь у Міжнародному конкурс-фестивалі зі спортивно-бальних танців «ELITE DANCE FESTIVAL», який відбувся у місті Одеса.

  Конкурс оцінювало міжнародне професійне журі у складі 128 чоловік із Молдови, Грузії, Італії та України.

 • В терцентрі святкували День друзів

  Міжнародний день друзів — це свято, що присвячується друзям та близьким людям, які завжди підтримають і не залишать у біді. «Дружба — це найцінніший скарб», — говорить народна мудрість.

  В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений цій події.

 • Засідання комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  6 червня у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

  Під час засідання члени комісії розглянули документи трьох внутрішньо переміщених осіб, які визнані учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС та ухвалили рішення щодо призначення грошової компенсації.

 • Вихованцям табору «Рекорд» провели лекцію щодо небезпеки дикорослих грибів

  5 червня для вихованців табору з денним перебуванням «Рекорд», що працює на базі Лисичанської міської ДЮСШ, була проведена бесіда-лекція щодо недопущення збирання та вживання у їжу дикорослих грибів.

  Під час заходу працівники табору розповіли дітям про харчові отруєння та причини їх виникнення, про гриби як окрему групу організмів та їх значення в житті людей, про види отруйних грибів та їх вплив на організм людини, про правила збирання грибів, про небезпечні отруйні рослини, їхнє насіння та надання першої допомоги при таких отруєннях.

 • Вступ без ЗНО! МАУП

 • Театральна студія «Арлекін» отримала Дипломом 1 ступеня на Міжнародному благодійному фестивалі казок

  З 30 травня по 4 червня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (Лисичанський міський ПК, керівник Ірина Кабанова) взяла участь у V Міжнародному благодійному фестиваль казок «KAZ.KAR», який відбувся у місті Львів. До участі у Міжнародному фестивалі долучились творці казок з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Білорусі, Угорщини, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії та Ізраїлю.

  До складу міжнародної кваліфікаційної комісії цього року увійшли 12 фахівців галузі образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, танцювального мистецтва, літератури.

 • Спека - надзвичайна пожежна небезпека

  За умов тривалої спекотної погоди рослинність, що висохла на сонці, легко спалахує від будь-якого джерела вогню. Останнім може стати непогашений недопалок, сірник, не кажучи вже про багаття.

  Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Під дією відкритого сонячного проміння навіть залишена скляна пляшка може спричинити займання сухої трави чи лісової підстилки, не кажучи вже про викинутий сірник або недопалок. І цього буде достатньо для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

 • 21 червня відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

  konk_z_vidbВідділ культури Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності.

  1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 11,3 кв. м., розташоване на першому поверсі будівлі розташованої за адресою м. Лисичанськ вул. Первомайська 30.

  Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ культури Лисичанської міської ради.

  Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

  Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

  Замовник послуг з оцінки: відділ культури Лисичанської міської ради, телефон: (06451) 7-30-19, 7-34-08, електронна адреса: [email protected]

 • Розпочали роботу літні пришкільні табори з денним перебуванням

  Сьогодні, 6 червня, в закладах загальної середньої освіти міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля розпочали роботу 19 літніх пришкільних таборів з денним перебуванням. Табори працюватимуть протягом 1 зміни в період з 6 червня по 26 червня 2019 року. Змістовним дозвіллям буде охоплено 1600 дітей соціально вразливих категорій. Кожен день перебування буде насиченим на ігри, розваги, пригоди, спортивні змагання тощо.

 • Тестуванням з історії України завершили роботу пункти ЗНО м. Лисичанська

  4 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, в якому взяло участь 720 майбутніх абітурієнтів. Для 228 випускників 11-х класів історія України стала також предметом державної підсумкової атестації.

  Пункти проведення ЗНО цього дня працювали на базі 3-х закладів загальної середньої освіти: Лисичанський багатопрофільний ліцей, Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8, Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14. Роботу пунктів тестування забезпечувало 125 залучених педпрацівників.

 • Шановні журналісти!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

  Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу — день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися достовірну інформацію і об’єктивно малювати картину того, що відбувається.

  Кожен з вас, шановні журналісти, на своєму робочому місці створює історію сьогодення, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому живе наше покоління, не лише із підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.

  Дякуємо, що ви з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, що ваша позиція є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій — визначальним у вашій журналістській роботі.

  Бажаємо вам здоров’я, щастя, невичерпної енергії, що буде спрямована на втілення у життя сміливих задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини — позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі — яскравими, а заробітна плата — високою.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Вітаємо лисичанських самбістів з нагородами!

  З 29 травня по 2 червня в селищі Кароліно-Бугаз Одеської області пройшов чемпіонат України серед підлітків до 14 років з боротьби самбо.

  В змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів майже з усіх регіонів України. Лисичанська самбістка Альона Базік виборола ІІ місце в ваговій категорії 40 кг, а Єгор Нікітенко посів ІІ місце в ваговій категорії 46 кг в змаганнях з пляжного самбо.

 • В Лисичанську пройшла першість міста з футболу

  1 червня на стадіоні «Шахтар» пройшла першість міста Лисичанська з футболу до Міжнародного дня захисту дітей. В змаганнях взяли участь 4 команди вихованців відділення футболу міської ДЮСШ.

  Наприкінці змагань команди учасників були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та футбольними м’ячами від Лисичанського ФК «Будівельник» (президент клубу Костянтин Жалдаков).

 • В міській раді презентували ідею проекту щодо забезпечення житлом ВПО

  Сьогодні, 5 червня, в міській раді представники Міжнародної організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні, презентували ідею проекту щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

  В заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Андрій Якимчук, керівники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники МОМ: голова Відділу з розробки та підтримки проектів Сікару Салуд, координатор Відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Стефано Пес, юридичний радник Відділу з розробки та підтримки проектів Олена Луканюк та спеціаліст програми Відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Тетяна Курінська.

 • Міська лікарня отримала гуманітарну допомогу від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва

  Вчора, 4 червня, Центральна міська лікарня імені Титова отримала гуманітарну допомогу від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (ШАРС), що діє через Швейцарське бюро співробітництва при Посольстві Швейцарії в Україні.

  Приймали вантаж заступник міського голови Максим Головньов, керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Олександр Савченко, головний лікар ЦМБ ім. Титова Григорій Старченко та медперсонал лікарні.

 • В Лисичанську створено ще один дитячий будинок сімейного типу

  Вчора, 4 червня, під час чергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про створення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Гюрджян. Зазначимо, що це вже 4-й будинок сімейного типу у нашому місті.

  В 2018 році сім’я Гюрджян взяла на виховання під опіку 3 хлопчиків. Опікуни створили належні умови для задоволення найкращих потреб своїх підопічних дітей.

 • Директор Державного архіву Луганської області провела виїзний прийом у Лисичанську

  Сьогодні, 5 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради особистий виїзний прийом провела директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська за участю начальника архівного відділу Лисичанської міської ради Олени Гайдук та завідувача трудового архіву Лисичанської міської ради Інни Соловей.

 • В Лисичанську пройшли змагання з Косікі карате

  1 червня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшли міські змагання з Косікі карате, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів першого року занять.

  Місця розподілились таким чином:

  І місце — Анастасія Сємьонова, Олександр Солошенко, Кирило Зайцев, Микита Харченко, Іван Богданов;

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з кікбоксингу WAKO «Кубок Донбасу»

  1 та 2 червня в місті Курахове лисичанські спортсмени у складі збірної команди Луганської області взяли участь у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO «Кубок Донбасу». В змаганнях взяли участь 36 команд — представники Луганської, Донецької, Кіровоградської та Київської областей.

 • В терцентре отметили День журналиста

  В Украине 6 июня отмечают День журналиста. Именно в этот день в 1992 году в бельгийском Брюсселе в Международную федерацию журналистов был принят Национальный союз журналистов Украины. А через два года, в 1994 году, президент Леонид Кравчук подписал Указ о праздновании в Украине Дня журналиста.

  В преддверии этого события в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась встреча подопечных с заслуженным журналистом Украины, Почетным членом национального союза журналистов, бывшим главным редактором газеты «Новый путь» Татьяной Луговой.

 • У міському ПК пройшов XVII регіональний конкурс-фестиваль зі спортивних бальних танців

  2 червня в залі для глядачів міського ПК відбувся XVII регіональний конкурс-фестиваль зі спортивних бальних танців «Summer Stars 2019». Організатором заходу є керівник зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександр Посошко.

  Турнір започатковано ще у 2002 році. З того часу його популярність значно зросла. Цього року у конкурсі взяли участь понад 250 учасників з Донецької, Луганської та Харківської областей.

 • Вітаємо тріо «Мажорики» з нагородою!

  30 травня тріо скрипалів «Мажорики» Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі дитячих ансамблів виконавців на струнно-смичкових інструментах «Зіграймо разом: Україна», який відбувся у місті Київ.

  У конкурсі взяли участь понад 200 скрипалів — учасників ансамблів та оркестрів з багатьох куточків України. Тріо «Мажорики» виступали у молодшій віковій категорії та були нагороджені дипломом І ступеня та пам’ятними подарунками.

 • Відбулося чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 4 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

 • Вітаємо вихованців відділення футболу міської ДЮСШ та тренера Миколу Кравця з перемогою!

  2 червня у місті Сєвєродонецьк пройшли фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н.

  Вихованці відділення футболу міської ДЮСШ у матчі за 1-е місце зіграли з командою смт Новопсков з рахунком 1:0.

 • Вихованці міської ДЮСШ - призери обласного турніру з боротьби греко-римської

  1 червня у місті Старобільськ пройшов обласний турнір з боротьби греко-римської. Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

  ІІ місце — Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Микола Макаров;

  ІІІ місце — Данііл Гаврилов, В’ячеслав Зубков, Микита Бутов, Артур Лигін, Олександр Ніколаєв, Олексій Ладік.

 • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

  1 червня у місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок з пауерліфтингу.

  Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

 • Позаміський дитячий заклад «Джура» запрошує на відпочинок та оздоровлення

  Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (ПДЗОВ) «Джура», що знаходиться в одному з мальовничих районів Луганщини — селищі Лиман, запрошує усіх дітей на оздоровлення та відпочинок на I зміну, з 19 червня по 9 липня 2019 року та на ІІ зміну з 14 липня по 6 серпня 2019 року.

  Харчування дітей в дитячому закладі 5-разове.

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого чемпіонату Донецької області з айкідо

  1 та 2 червня у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з айкідо.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

  І місце:

  • — номінація «Сінай»: Поліна Гєрасєва, Олег Харченко, Дмитро Решетняк;
 • У міській раді пройшло засідання комісії з питань аналізу платіжної спроможності та фінансового стану ЛКСП "Лисичанськводоканал"

  В п’ятницю, 31 травня, у міській раді пройшло засідання комісії з питань аналізу платіжної спроможності та фінансового стану ЛКСП «Лисичанськводоканал». Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  На порядку денному засідання стояли такі питання як вжиття заходів щодо реструктуризації заборгованості підприємства за спожиту електроенергію, корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня, позовна робота підприємства з боржниками з приводу стягнення заборгованості, оснащення вузлами комерційного обліку води будівель і приміщень міста Лисичанська.

 • Делегація з Лисичанська долучилася до святкування 81-річчя від дня утворення Луганської області

  Цього року урочисті заходи з нагоди 81-ї річниці утворення Луганської області проходили 1 червня у Кремінній. День народження Луганщина святкувала разом з Міжнародним днем захисту дітей.

  Тому, зранку на учасників свята чекала культурно-мистецька акція «БарвиLand». Акцію організували з семи тематичних майданчиків за сьома кольорами райдуги. Тут були представлені вокальна, танцювальна, акторська, спортивна зони, а також зони фото- і кіномистецтва, арт-терапії та лекторію.

 • Як святкували Міжнародний день захисту дітей у Лисичанську

  Святкування Міжнародного дня захисту дітей в суботу, 1 червня, продовжилося концертно-розважальною програмою «Baby Boom» у сквері Ювілейний та у парку атракціонів «Максим-парк».

  Дітлахи із задоволенням брали участь у цікавих майстер-класах з розфарбовування фігурок із солоного тіста, розмальовували персонажі з мультфільмів, плели браслети, створювали пісочну анімацію, грали та танцювали разом з куклами-велетнями. Усім бажаючим малювали усілякий аквагрим. І все це під звуки концертної програми, яка цього дня була наповнена виключно дитячими вокальними і танцювальними номерами колективів художньої самодіяльності палаців культури міста, вихованців шкіл мистецтв та міської ДЮСШ.

 • Світ дитинства...

  Спекотного сонячного ранку минулої суботи — у Міжнародний день захисту дітей — на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібралися дітлахи разом батьками.

  Виступи дитячих колективів, конкурс малюнків на асфальті, танцювальний флеш-моб, а в завершенні дискотека — все це містила в собі програма, яку гостям свята подарували вихованці позашкільного закладу.

  Дітлахи із задоволенням брали участь в іграх, конкурсах, милувалися хореографічними та вокальними номерами. Яскраве і барвисте свято, зігріте дитячим сміхом і радісними посмішками, подарувало присутнім заряд позитивних емоцій.