Фильтр
 • Що треба робити, щоб запобігти розповсюдження коронавірусу?

  Станом на 28 лютого 2020 року у світі зареєстровано 83389 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2858 — летальні. Одужало вже 36569 осіб (43,8 %). За межами Китаю зафіксовано 4430 випадків у 45 країнах світу. На території Європейського регіону ВООЗ у 20 країнах зареєстровано 774 випадки захворювання, у т.ч. в Італії — 650 (17 — летальних).

   

 • Щодо коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії, яка надається ФОП Муляр О.О.

  ФОП Муляр О.О. надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47 та у зв’язку зі зміною ціни на розподіл природного газу інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

 • Масляна у Лисичанському терцентрі

   Сьогодні, 28 лютого, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відзначили «Широку Масляну» - свято проводів зими та зустріч весни. Підопічні установи ознайомилися з традиціями святкування, згадали народні пісні та улюблені вірші.

  Побажанням здоров’я, радості та гарного настрою привітав святкувальників ансамбль «Водограй» та подарував святкову музичну програму. Веселі тематичні й обрядові пісні, танці та гумор забезпечили успіх свята.

  Гуляння продовжилось за святково накритим столом. Наші господині приготували традиційні страви та пригощали одне одного. У гарному настрої під час дружніх посиденьок запрошені смакували млинцями, варениками і пирогами та ділились власними секретами приготування масляних страв.

 • У міській раді відбулось засідання чергової 84-ї сесії

  Сьогодні, 27 лютого, відбулось засідання чергової 84-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  На початку засідання до присутніх звернулася голова громадської організації «Лапи в долонях» Юлія Виноградова щодо перегляду Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанськ. Депутати вирішили розглянути проєкт рішення стосовно безпритульних тварин на наступній сесії.

 • «Pearls of Talent»

   19 – 21 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Pearls of Talent» у м. Одеса.

  Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Спілка музикантів України» та Громадською організацією «Українська хорова асоціація».

  За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

  - номінація «Інструментальний жанр» (скрипка):

  І місце - дует скрипалів у складі: Назара Колесникова та Кири Афоніної;

 • У Лисичанську спеціалісти УПСЗН здійснили перший виїзний прийом із застосуванням мобільного кейсу

   Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради впроваджується в дію мобільний кейс, отриманий в рамках проєкту з технічної допомоги від управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

  В компактному металевому кейсі вміщується увесь мобільний офіс, який складається з ноутбука, портативних сканера та принтера, модему для мобільного інтернету, портативний зчитувач ID-карток.

  Сьогодні здійснений перший прийом за місцем проживання Момота Дмитра Івановича, особи з інвалідністю І групи, з питання забезпечення технічними засобами реабілітації.

 • У Лисичанську відбулося засідання міської опікунської ради

   26 лютого у Лисичанську відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення.

  За результатами розгляду наданих заяв та документів, опікунською радою з урахуванням норм діючого законодавства прийнято рішення щодо підготовки та винесення на розгляд виконавчого комітету проектів рішень про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання 3-х осіб у зв’язку з влаштуванням їх до психоневрологічного інтернату, а також про реєстрацію помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я потребує постійної сторонньої допомоги та не здатна до самообслуговування, внаслідок чого не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.02.2020 ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 1 лютого 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

  Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 5,00503 грн за 1 куб.м.

 • Лисичанська бібліотека отримала книжковий подарунок зі Львова

   Цього тижня бібліотека для дітей № 1 Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримала чудовий книжковий подарунок від львівських дітлахів.

  У рамках акції «Книжки українською для бібліотек на Сході», яка проходить у Львові за підтримки інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви», заклади дошкільної освіти м. Львів № 180 та № 25 зібрали та надіслали близько 70 книжок для дітей Лисичанська. Це українські народні казки, книжки сучасних українських письменників, пізнавальна література видавництв «Пегас», «Белкар-книга», «Рідна школа», видавництво «Старого Лева» та інші.

 • У Лисичанську відбулись дебати «Пішохід та водій - рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху»

   Щороку лисичанські ЮІРівці загальноосвітніх шкіл міста змагаються у своїй обізнаності з правил дорожнього руху. Цього року, зустріч 25 лютого в ЦПРШМ мала дещо інший – сучасний формат. Команди дебатували. Обговорювали одну з найчутливіших та актуальних в світі останніх подій тему: «Пішохід та водій – рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху».

  Ініціаторами проведення дебатного турніру стали: відділ освіти Лисичанської міської ради та ЦПРШМ.

  Мистецтвом дебатування хизувалися аж 16 шкільних команд ЮІР (8 пар опонентів).

 • Конкурс юних техніків у Лисичанську

   Наприкінці лютого у Лисичанську проходить конкурс науково-технічної творчості раціоналізаторства та винахідництва серед школярів "Світ моделей". Ось і цього року у заході взяли участь близько 30 учасників.

  Конкурс проводиться щорічно відділом освіти Лисичанської міської ради при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

 • У Лисичанську обговорили створення єдиного міського веб-порталу "Лисичанськ - Smart City"

  Вчора, 25 лютого, у Лисичанську обговорили створення єдиного міського веб-порталу «Лисичанськ — Smart City».

  В обговоренні взяли участь міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк і начальник та головний спеціаліст відділу комп’ютерного забезпечення Олена Ракова і Дмитро Негодов та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) менеджер з виконання проектів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

 • Команда міста Лисичанська посіла ІІІ місце на відкритій першості Луганської області з настільного тенісу

   23 лютого у місті Сєвєродонецьк пройшла відкрита першість Луганської області з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 12 команд із міст Лисичанськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

  Команда міста Лисичанська у складі Василя Пудова (ПрАТ «ЛІНИК»), Сергія Макляка (ДП «Регіональні електричні мережі»), Дмитро Юрков (ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім.Т. Шевченка») виборола ІІІ місце.

  Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • Лисичанські спортсмени - серед призерів відкритого Всеукраїнського турніру «ІІІ Дитячий Фестиваль самбо»

   23 лютого у місті Київ відбувся відкритий Всеукраїнський турнір «ІІІ Дитячий Фестиваль самбо» серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008, 2009, 2010,2011- 2012 р.н. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усіх областей країни.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  ІІІ місце – Альона Базік (44 кг), Едем Мельасанов (38 кг).

  Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів тренер Геннадій Тростянський.

 • Лисичани - переможці чемпіонату Луганської області з пауерліфтингу

   22-23 лютого 2020 року в місті Попасна проходив чемпіонат Луганської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, присвячений воїнам АТО. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст та районів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце – Дар’я Тарарака, Данило Синиця;

  ІІІ місце – Ярослав Стефанов.

 • Лисичани на «Байбак-fest»

   22 лютого майстрині клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», що діє на базі центральної бібліотеки Лисичанської ЦБС Тетяна Немченко, Олена Ярошенко, Марія Казміна та Юлія Тітова взяли участь у першому – зимовому етапі відкритого фестивалю – конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».

  Захід відбувся у смт. Новоайдар з метою збереження самобутності українського народу, відродження його історичної свідомості та традицій.

  На розгляд журі учасники фестивалю представили свої роботи за напрямами народного та сучасного декоративно-ужиткового мистецтва.

 • У міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби

  22 лютого у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 137 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • Вітаємо лисичан з відзнаками відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

  21 та 22 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого Майстра спорту України В. Подлужного серед юнаків та дівчат 2001-2202, 2003-2004, 2005рр.н. та молодше, що проходив в місті Бахмут.

  Загалом до змагань долучились 150 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей.

 • «Срібний олівець»

   Під такою назвою 22 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс художньої творчості з академічного рисунку серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв, в якому взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля та Новодружеськ.

  Цього року в конкурсі взяли участь 42 учня з 14 мистецьких шкіл області.

  За результатами конкурсу ІІІ місце посіла Анастасія Баєва (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Вікторія Козій).

  Вітаємо Анастасію та її викладача і бажаємо нових перемог!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • У міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Найголовніше питання порядку денного засідання комісії стосувалося відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 26 лютого 2020 року.

 • «Натюрморт»

   На таку тему 22 лютого у м. Сєвєродонецьк відбулась виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, в якій взяли участь викладачі Лисичанської ДШМ № 1 та Привільської ДШМ.

  Роботи розглядалися у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво. Цьогоріч на конкурс було представлено 49 робіт викладачів із 14 мистецьких шкіл області.

  За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» творча робота викладача Привільської ДШМ Людмили Чуйко посіла ІІІ місце, а викладача Лисичанської ДШМ № 1 Євгенію Золенко було відзначено Дипломом.

 • Обдаровані лисичанки - переможниці Міжнародного фестиваль-конкурсу «Талановиті діти України»

   22 лютого учениці Лисичанської ДМШ № 2 Злата Бабакіна і Юлія Герасимюк та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі класичної музики, пісні та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України». Захід відбувся у м. Київ в Арт-центрі імені Івана Козловського, куди з’їхалися учасники зі всієї України.

  За результатами фестивалю дівчата посіли наступні місця:

  Злата Бабакіна – молодша вікова категорія:

  номінація «Естрадний вокал» - І місце;

  номінація «Академічний вокал» - І місце;

 • Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

  Минулої п’ятниці, 21 лютого, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  У засіданні Ради взяли участь голови громадських організацій «Лисичанська спілка ветеранів АТО «Тризуб» та «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» Володимир Іваницький та Артем Коваленко.

  Під час засідання члени Ради затвердили План роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді на 2020 рік та розглянули проєкт Угоди про співпрацю між Лисичанською міською радою та громадською організацією «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини».

 • У Лисичанську відбувся конкурс малюнків «Державний Герб України»

   З 6 по 19 лютого в Лисичанському міському Палаці культури відбувся конкурс малюнків «Державний Герб України», присвячений Дню Державного Герба, що відзначається в Україні 19 лютого.

  У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 15 років із різних шкіл нашого міста. Всього на розгляд журі було подано 106 творчих робіт, які оцінювались у 3-х номінаціях.

  За результатами конкурсу переможцями стали: Дар’я Масленікова, Віолета Костякіна, Георгій Сагадієв, Ерік Барсамян, Ілля Пєтухов, Тетяна Попова, Катерина Дарміна, Аліна Замай, Євгенія Шевченко, Кирило Касабуцький та Ксенія Солодка.

  Окрім того, поза конкурсом були відзначені роботи Івана Карауланова, Андрія Шуліки, Альони Борсук, Максима Савицького, Олександра Андрєєва, Микити Браброва, Софії Сагадієвої, Анастасії Мостицької, Поліни Огуй, Евгенії Коростильової, Назара Ал-Зухайрі, Ніка Літвіченко, Михайло Мартовицький.

 • Презентація книги «Школа успіху «Світлани Бєлухи»

   20 лютого в Лисичанській багатопрофільній гімназії відбувся семінар для директорів закладів загальної середньої освіти міста, методистів Лисичанського методичного центру, спеціалістів міського відділу освіти та громадськості «Презентація авторської педагогічної моделі «Школа успіху» Світлани Бєлухи».

  Лисичанська багатопрофільна гімназія – єдиний заклад освіти Луганської області, який взяв участь у всеукраїнському експерименті «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл», що триватиме до 2021 року.

  На семінарі була представлена модель освітнього простору гімназії, продемонстрована інноваційна діяльність закладу освіти.

 • Про розміри компенсаційних виплат особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 2020 році

  Управління праці та соціального захисту населення інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 22.01.2020 № 42 затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2020 рік.

  Так, для Луганської області розміри вищезазначеної компенсаційної виплати на 2020 рік становлять громадянам, віднесеним до:

  • 1 категорії — 422,40 грн.
  • 2 категорії — 211,20 грн.
  • Проект MESTNYE.com запрошує до участі у семінарі «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики»

   29 лютого проект MESTNYE.com проведе у Києві семінар «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики», де фахівці презентують рішення для проведення виборчої кампанії на місцевих виборах — 2020 за новими правилами.

   В рамках заходу будуть надані практичні рекомендації та виборчі стратегії для перемоги на місцевих виборах-2020 від політичних консультантів та політтехнологів.

  • У Лисичанську відкрилась лікувальна соляна кімната

    Відвідати соляну печеру, не виїжджаючи за межі міста, - тепер така можливість є у кожного лисичанина. Минулого тижня Лисичанська міська організація Товариства Червоного Хреста України впровадила у життя проєкт «Соляна кімната».

   Соляна кімната — це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії, фізіотерапевтичного методу лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом.

   Дихання випарами солі визнано ефективним засобом у лікуванні хвороб та профілактики захворювань. Перебування у такому приміщенні позитивно впливає на нервову систему людини та діє як заспокійливе.

  • «Книгоманія 2020»

   Під такою назвою протягом тижня в бібліотеках для дітей Лисичанської ЦБС проходив І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання.

   Чотири тижні тому активні читачі бібліотек виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі. За умовами змагання треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

  • У Лисичанську відбулись громадські слухання з приводу спорудження паркової скульптури «Світове дерево»

    Сьогодні, 20 лютого у ЛКП ЖЕК №5 за адресою: м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 39 відбулись громадські слухання для врахування громадських інтересів при розміщенні паркової скульптури «Світове дерево», у південній частині міста Лисичанськ між лікарняним містечком та кварталом 40 років Перемоги.

   Паркову скульптуру презентував ініціатор її встановлення голова РО РВ РПВ «Ранок Сварожий» Мирослав Гармаш-Бутенко. Метою спорудження паркової скульптури «Світове дерево» в місті Лисичанськ – є бажання привернути увагу спільноти, особливо молоді, до одвічних цінностей нашого народу. Мирослав Миколайович зазначив, що паркова скульптура не є культовою спорудою, це - пам'ятний знак культурної спадщини. Спорудження паркової скульптури планується за волонтерські кошти.

   Жителі міста висловили свої думки і побажання та підтримали ідею встановлення скульптури в зазначеному на обговоренні районі міста.

  • Хто вмирає в боротьбі, у серцях навіки живе

   Під таким гаслом сьогодні, 20 лютого, у Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський урочисто-траурний захід, в якому взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС у Луганській області, студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Привільського професійного ліцею та Лисичанського промислово-технологічного коледжу, громадськість.

  • «Книгоманія 2020»

    Під такою назвою 16 лютого відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу в бібліотеці для дітей №1 Лисичанської ЦБС.

   Чотири тижні тому активні читачі бібліотеки Софія Родкіна, Анастасія Тхоренко, Єлизавета Лактіонова та Поліна Пікуль виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі.

   За умовами конкурсу треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті-решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

   Своїми виступами дівчатка вражали присутніх! Та за оцінками журі переможницею першого етапу конкурсу «Книгоманія-2020» стала Софія Родкіна, учениця 6 класу ЗОШ № 8, яка до того ж отримала й титул «Суперчитач бібліотеки» та право брати участь у другому етапі конкурсу. Інші учасниці отримали сертифікати та заохочувальні призи.

  • Учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 лауреати VІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Зимове сяйво»

   14 та 15 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 брали участь у VІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Зимове сяйво», який проходив у м. Харків.

   За результатами творчих змагань вихованці школи мистецтв стали лауреатами фестивалю-конкурсу, здобувши наступні місця:

   Номінація «Академічний вокал»

   Гран-прі - Мілана Рябушенко;

  • Про реалізацію освітньої програми «IT nation»

   За інформацією Глобального Договору ООН в Україні планується реалізація Освітньої Програми «IT nation» для мешканців Луганської та Донецької областей.

   Мета Програми — надання якісної ІТ-освіти для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створення для них умов отримання додаткової освіти, кращих можливостей для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

   Під час навчання кожен учасник матиме можливість:

  • Інвестиційна програма КП «Лисичанськтепломережа» на 2020 рік

   До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» презентує свою інвестиційну програму на 2020 рік.

   Проєкт програми розміщено на офіційному сайті КП «Лисичанськтепломережа» http://www.lts.lg.ua у розділі «Документи» 14 лютого 2020 року.

  • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

   Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених драматизму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму — День Героїв Небесної Сотні.

   З 18 по 20 лютого 2014 року відбулися найдраматичніші події Революції Гідності, що призвели до масової загибелі людей. Під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинуло багато людей, сотні були поранені, а найбільше — саме 20 лютого.

   Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Сьогодні, 19 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

  • Громадські обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

    Запрошуємо представників громадськості, фахівців та експертів долучитися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування.

   Детальніше за наступним посиланням: https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644

    

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 19 лютого 2020 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання члени експертної комісії розглянули наступні питання:

   - номенклатура справ Лисичанської міської ради Луганської області,

   - описи справ постійного та тривалого зберігання, з кадрових питань ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ради та ВАТ «Лисичанський склозавод»;

  • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 18 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2019 рік, Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2020 рік, зміни до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки в м. Лисичанську.

  • Вітаємо переможців Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Фіксиваль»

   87072602_2428862714090643_5566595722368778240_o

   16 лютого учасники студії бального танцю «Ever dance» (керівник Владислав Лисків. Лисичанський ПК «Діамант») взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Фіксиваль», який проходив у м. Харків.

   За результатами конкурсу, серед 300 учасників, маленькі зірочки вибороли призові місця у різних номінаціях:

   І місце — Каміла Спиця (діти дебют соло);

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з Айкідо

   15 та 16 лютого в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь 6 команд, 123 спортсмени: Лисичанської міської ДЮСШ (20 спортсменів), СК «Зеніт» (Рубіжне, 10 спортсменів), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ, 53 спортсмена) та «Енсо» ( м. Сєвєродонецьк, 24 спортсмена), Клуб «Мутокукай» (Слов’янськ, 12 спортсменів) та Клуб «Мутокукай» (м. Харків, 8 спортсменів).

   Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» — меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі» — палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» — робота проти озброєної танто-ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру2» — змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката».

  • Підсумки участі учнів м. Лисичанська в ХХVI обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

    15-16 лютого в м. Рубіжне відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. На конкурс було заявлено 81 наукову роботу учнів міст Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного, Старобільського, Попаснянського, Кремінського, Сватівського і Біловодського районів. Серед них – 41 робота учнів закладів освіти нашого міста.

   Вже традиційно учасниками конкурсу були Лисичанський багатопрофільний ліцей (15 робіт), Лисичанська багатопрофільна гімназія (16 робіт) і НВК "Гарант" (5 робіт). Але дебютували на конкурсі й новачки із числа загальноосвітніх середніх шкіл: № 18 - заявили для участі 2 роботи, №5, №14 та №25 - по 1 роботі.

  • Вітаємо лисичан із зайнятими призовими місцями на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO!

   З 13 по 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, що проходив в місті Бровари.

   Загалом до змагань долучилися понад 1500 спортсменів з усіх областей України.

   Лисичани показали наступні результати:

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства

   15 та 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Донецької області з легкоатлетичного двоборства, що проходив в місті Бахмут.

   Загалом до змагань долучилися 90 спортсменів з десяти міст та районів Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Алгоритм дій при наявності симптомів гострого вірусного захворювання

   Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», враховуючи складну ситуацію в світі з захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 та сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ, надає інформацію та Алгоритм дій для населення при наявності симптомів гострого вірусного захворювання.

   Майже в усіх областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності. З початку епідемічного сезону 26 людей померло від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу.

  • «Коханню всі віки підвладні»

    Під такою назвою 14 лютого в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся розважальний захід до Дня закоханих.

   Під час святкування, яке видалось напрочуд романтичним та цікавим, присутні мали змогу дізнатися про історію виникнення Дня Святого Валентина, взяти участь у вікторинах та конкурсах.

   Чудовим доповненням до свята стали вірші про кохання, романтичні пісні, частушки, танцювальні композиції та постанови у виконанні підопічних терцентру, які вирішили віддати частку любові і тепла своїм друзям. Розважальна програма всім прийшлася до вподоби. Щиро, яскраво, з гарним настроєм учасники заходу відзначили День закоханих.

  • У Лисичанську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

   Сьогодні, 15 лютого, у сквері ім. Ю.О. Гагаріна, біля пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам» відбувся траурно-урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

   У мітингу взяли участь міський голова Сергій Шилін, заступники міського голови Андрій Шальнев та Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, ветерани Афганістану, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади, представники правоохоронних органів, міського військового комісаріату, учнівська молодь та мешканці міста.

  • Сергій Шилін висловив подяку поліцейським-героям

    Сьогодні, 14 лютого, міський голова Сергій Шилін висловив Подяку Лисичанської міської ради за високий професіоналізм, бездоганне служіння громаді міста, мужність, рішучість та відвагу, проявлені під час порятунку життя мешканки м. Лисичанська рядовим патрульної поліції Михайлу Єремєєву та Дмитру Козюберді.

   Також Сергій Іванович подарував Михайлу Єремєєву новий мобільний телефон, замість втраченого під час порятунку дівчини, та передав патрульним поліцейським кошик з фруктами і побажаннями швидкого одужання.

   Нагадаємо, що зараз хлопці знаходяться на лікуванні у медичному закладі Територіального медичного об’єднання міністерства внутрішніх справ України по Луганській області.

   Дякуємо патрульним поліцейським за служіння інтересам і народу України!

  • Відділення АБ «УКРГАЗБАНК» у м. Лисичанськ не планується до закриття

    Інформація про ймовірне закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ» є неправдивою та не відповідає дійсності. Жодних планів щодо закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ не існує.

   Разом з тим, слід зазначити, що протягом останнього часу відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в місті Лисичанськ стало ще активніше працювати з клієнтами та наразі пропонує їм одні з найкращих на ринку фінансові рішення, що відповідають їх актуальним потребам.

   На сьогодні клієнтами відділення є більше 25 тисяч українців, з яких більше 40 клієнтів корпоративного бізнесу та близько 700 клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу. При цьому, кількість клієнтів, які довіряють одній з провідних банківських установ країни – державному УКРГАЗБАНКУ збільшується щодня.

  • Афганістан - наш біль

   15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31–а річниця виведення військ із Республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім синам і донькам України, які чесно і мужньо виконували військову присягу в «гарячих точках» планети.

   Напередодні підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування відвідали краєзнавчій музей, де відбулась зустріч із земляками - афганцями Вадимом Черьоміним та Іваном Кошкарьовим.

   У ході тематичного заходу присутні мали змогу ознайомитись із фотографіями та архівними документами, подивитись відеоролик про події того часу та почути розповіді ветеранів Афганістану.

  • Зустріч поколінь «Захисникам України присвячується»

    Під такою назвою вчора, 13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась зустріч молоді з учасниками бойових дій ХХ-ХХІ століття:

   - учасником Другої Світової війни Миколою Степановичем Прошукало;

   - учасником бойових дій в Афганістані, членом спілки ветеранів Афганістану Сергієм Горбенком;

  • Інвестиційний атлас надрокористувача

   В Україні створили Інвестиційний атлас надрокористувача, який розроблено з метою запровадження чітких та зрозумілих процедур у надрокористуванні та залучення інвестицій у галузь.

   Це відкритий перелік об’єктів, котрий системно оновлюється та розподілений за шістьма кошиками згідно виду корисної копалини. Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

  • До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок

   Плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться за графіком 30 – 31 березня 2020 року. Місце обслуговування:

   - м. Лисичанськ, УПСЗН , вул. Малиновського, 22-а;

   - м. Лисичанськ (згідно заявок осіб з інвалідністю - на дому).

   За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22-а, каб. 8, з понеділка по четвер 8.00-17.00; п’ятниця 8.00-16.00, перерва 12.00-12.48.

   Телефон для довідок: 7-30-27.

   Управління праці та соціального захисту населення

  • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 13 лютого , у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

   — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

   — про призначення опікуна над малолітньою дитиною;

  • «Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

   Соціальний проект — навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю реалізується в Україні.

   В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

   Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

   5 лютого 2020 року проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

  • Про участь у туристичній виставці "ZТ-ЕХРО 2020"

    Житомирська обласна державна адміністрація спільно з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром ЖОР вдруге проводять щорічну Всеукраїнську туристичну виставку «ZТ-ЕХРО 2020», що проходитиме 14-15 травня 2020 року у місті Житомирі.

   Виставка проводиться з метою презентації туристичного потенціалу регіонів та міст України, налагодження співпраці між обласними, районними державними адміністраціями, ОТГ та міськими радами, обміну досвідом в активізації розвитку внутрішнього туризму.

  • Обережно - крижані бурульки!

   clip_image001Після негоди, яка тривала деякий час у нас в місті, внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих.

   Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо.

   Отож, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, із настанням потепління необхідно:

  • Як відключитись від мереж централізованого теплопостачання?

   17 вересня 2019 року набув чинності наказ Мінрегіону від 26.07.2019 № 169, яким затверджено Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

   Можливість відмовитися від централізованого опалення і гарячого водопостачання передбачена Законом України «Про житлово-комунальні послуги», який введено в дію з 1 травня 2019 року. Правилами надання послуг з постачання теплової енергії (постанова Кабміну від 21 серпня 2019 № 830) встановлено, що відключення споживачів від систем централізованого опалення (теплопостачання) здійснюється за рішенням співвласників багатоквартирного будинку. Рішенням зборів співвласників багатоквартирного будинку визначається система подальшого забезпечення такого будинку теплопостачанням з дотриманням вимог законодавства про охорону природного середовища.

  • Дії при сильному снігопаді

    Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря й ураганному вітрі створює умови для зледеніння ліній електропередач, покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування.

   У разі оголошення штормового попередження необхідно:

   - Не виходити на вулицю без особливої потреби.

   - Обмежити своє пересування на власному транспорті (особливо у сільській місцевості).

   - Тримати постійно увімкненим радіо або телебачення місцевого мовлення.

  • До уваги батьків дітей з інвалідністю

   В Україні запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що сприяє підвищенню якості в отриманні «особливими дітьми» реабілітаційних послуг.

   Починаючи з 2020 року реабілітаційними заходами будуть забезпечуватися не тільки діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями. Це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю які потребують допомоги, забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання послуг.

   Механізм забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами визначений порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (далі — Порядок).

  • «Срібні струни душі»

    Під такою назвою 7 лютого в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся вже традиційний концерт, який зібрав шанувальників гітарного мистецтва.

   У концерті взяли участь зовсім юні музиканти, які роблять лише перші кроки у музичному виконавстві, та досить досвідчені музиканти – це колеги та колишні учні старшого викладача Ігоря Дерев’янка. Дуже цікаво лунали музичні твори у виконанні учнів в дуеті з викладачем: українські народні мелодії «Ой за гаєм, гаєм» та «Козачок», старовинний французькій танець, аргентинська «Мілонга». У сольних виступах були представлені різноманітні п’єси для гітари, які учні виконали з великим задоволенням.

  • Стань супергероєм - зміни своє місто!

   «Відкривай Україну» - освітній проєкт для учнів 7-11 класів з усієї України.

   Мета проєкту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.
   Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!

   Для ознайомлення з більш детальною інформацією про проєкт та для  реєстрації перейдіть за наступним посиланням https://www.vidkruvai.com.ua/ 

   Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Фундація Соціальних Інновацій «З країни в Україну»

  • До уваги учасників антитерористичної операції, операції об'єднаних сил

   З метою повернення до мирного життя, постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях мають право за рахунок бюджетних коштів отримати психологічну реабілітацію - комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, соціального та особистого статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

  • «Energi Dance - 2020»

   Під такою назвою 9 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії, у якому взяли участь хореографічні колективи закладів культури нашого міста.

   Вже третій рік поспіль фестиваль збирає любителів сучасного хореографічного мистецтва з усіх куточків нашого регіону. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 29 колективів, а це - близько тисячі учасників.

   За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

   - зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) - 3 перших місця та 1 друге місце;

  • Про роботу міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля

    З метою підтримки осіб, які опинилися у складних життєвих умовах та потребують додаткового соціального захисту рішенням Лисичанської міської ради від 21.11.2013 № 55/969 затверджений Порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля.

   Відповідно до зазначеного Порядку складними життєвими умовами є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування з хірургічним втручанням тощо).

   Питання щодо надання допомоги та її розмір розглядаються спеціально створеною виконкомом міської ради комісією з надання одноразової допомоги.

  • Лисичанські спортсмени - серед призерів ХХХVІІ Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

    З 5 по 8 лютого в місті Миколаїв відбувався ХХХVІІ Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті фронтового фотокореспондента М. Ксенафонтова зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

   У змаганнях взяли участь 297 спортсменів з України та Молдови. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІ місце – Сергій Кошарний;

   ІІІ місце – Кирило Поджарий.

  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з косіки карате

    8 лютого в міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з косіки карате. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Лисичанськ та Попасна. Загалом було заявлено близько 70 спортсменів в категорії Куміте та близько 40 в категорії Ката. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   Куміте

   І місце – Євген Атаєв, Дмитро Морозов, Володимир Чурюмов, Денис Пунтус, Ярослав Верьовка, Віктор Губанов, Данило Стоволос, Ярослав Павлов, Богдан Голубєв, Денис Стоволос, Єлизавета Зайцева, Уляна Штиль, Катерина Дубініна, Юлія Удоденко;

  • Лисичанські спортсмени - серед переможців відкритого чемпіонату з легкої атлетики

    8 лютого в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-08, 2009-10, 2011 рр.н. та молодше.

   У змаганнях взяли участь 30 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Марі Носаль (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Данііл Федорченко (біг 30 м, стрибки у висоту), Демид Соснін (стрибки у довжину), Ігор Корінний (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Софія Поваляєва (біг 30 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту);

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   5 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

  • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2019 році

   За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» стан атмосферного повітря у м. Лисичанську у 2019 році у порівнянні з 2018 роком поліпшився. Протягом 2019 року у м. Лисичанську було досліджено1788 проб атмосферного повітря по 8 інгредієнтам: азоту діоксину, ангідриду сірчистому, вуглецю оксиду, пилу, формальдегіду, фенолу, нітрохлорбензолу, аміаку. У 10 пробах було встановлено перевищення ГДК шкідливих речовин, що склало 0,55% проти 1,72% у 2018.

   Протягом 2019 року перевищення було на стаціонарному посту у середньодобових та максимально разових концентраціях. Усього з перевищенням ГДК було 10 проб, з них 9 по ангідриду сірчистому за максимально-разовими концентраціями та 1 проба по аміаку за середньо добовою концентрацією. По ангідриду сірчистому максимальне перевищення ГДК склали 2,12 разів, по аміаку 2,5 разів.

  • У школах Лисичанська з 8 по 16 лютого оголошено додаткові канікули

   Сьогодні, 7 лютого, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   На підставі оперативної інформації про епідеміологічну ситуацію Луганського обласного лабораторного центру МОЗ України та з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ члени виконавчого комітету міської ради рекомендували закладам загальної середньої освіти та школам початкового естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 8 по 16 лютого 2020 року включно.

  • До відома споживачів послуг із поводження з побутовими відходами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля

   77260556_2634008970012698_2953645285722554368_nЛисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 інформує мешканців міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля про те, що починаючи з 01.05.2019 в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 №2189 «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон).

   Відповідно до пункту 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто, не пізніше 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг — укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин:

  • Про проведення анкетування в рамках підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки

   Наказом Державної казначейської служби України (далі — Казначейство) від 28.01.2020 № 24 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки (далі — План), персональний склад якої затверджено наказом Казначейства від 16.03.2017 № 86 (в редакції наказу від 29.01.2020 № 27).

  • Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ № 1 з відзнаками Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

   Наприкінці січня відбулося підбиття підсумків одного із наймасштабніших конкурсів серед учнів мистецьких шкіл − Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» за темою «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина; минуле, сучасне, майбутнє», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

  • У територіальному центрі відбулось спеціальне об'єктове тренування

    На виконання Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на ПОУ у 2020 році м. Лисичанськ, затвердженого міським головою, колектив Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вкотре пройшов спеціальне об’єктове тренування (СОТ) на території установи.

   Метою тренування було відпрацювання умінь та навичок особового складу в діях у надзвичайних ситуаціях, досягнення злагодженості в роботі колективу.

   Проведенню тренування передувала ретельна підготовча робота: складено план, призначено штаб тренування, командирів формувань, створено імітаційну групу, проведено теоретичні навчання, відпрацьовано дії кожного учасника заходів - від керівника штабу до надання допомоги «постраждалому» у «пожежі».

  • У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 5 лютого, у міській раді під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційної ради).

    Під час засідання члени Координаційної ради розглянули та затвердили план роботи Координаційної ради на 2020 рік, обговорили основні завдання і напрямки реалізації заходів щодо ґендерної і сімейної політики у місті Лисичанську; заслухали та прийняли до відома звіти про роботу щодо реалізації сімейної та ґендерної політики за 2019 рік та початок поточного року представників-членів Координаційної ради:

  • Прикраси своїми руками

   В усьому світі зростає інтерес до творчості. Рукоділля знаходить нове життя і стає престижним. В наш час велику цінність мають речі, створені і прикрашені своїми руками.

   З метою розвитку творчих здібностей та міжособистісного спілкування в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування створені та працюють різноманітні клуби за інтересами.

   І сьогодні, розповідь про один з таких клубів — клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» — затишне місце для зустрічей, де можна навчитися чомусь новому та поділитися своєю майстерністю з іншими.

  • Учасники «Юнліс» та «Star way» призери Всеукраїнського турніру з бальних танців «Золота туфелька»

   2 лютого учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» та хореографічного колективу «Star way» (керівник Олександр Посошко, Лисичанський міський ПК) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «Золота туфелька», який проходив у місті Миколаївка.

   За результатами змагань, серед представників 13 клубів з різних областей України, учасники колективів нашого міста вибороли такі призові місця.

  • Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо програми «Доступні кредити 5-7-9%»

   3 лютого 2020 року Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Її передбачено для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн гривень строком до п’яти років.

   Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо програми «Доступні кредити 5-7-9%».

  • Оголошення про створення комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області "Міська стоматологічна поліклініка"

    Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, на виконання рішення вісімдесят третьої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання № 83/1190 від 23.01.2020 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 05.02.2020 № 6 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка» відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

  • Про надання пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

    Громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати в термін до 1 березня 2020 року пропозиції щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

   Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313-а, м. Київ, 01601.

  • У міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 4 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про виконання Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки члени виконкому взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

  • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

    Оголошено громадські обговорення проєкту Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на період 2021 – 2027 років

   Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації просить взяти участь у громадських обговореннях з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на період 2021 – 2027 років.

   Проєкт розміщено на офіційному сайті Луганської облдержадміністрації http://loga.gov.ua/ (розділ «Соціально-економічний стан», підрозділ «Стратегія розвитку Луганської області», меню «Робоча група з розроблення стратегії», пункт 21 або за наступним посиланням

  • Вихованці міської ДЮСШ отримали відзнаки чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

   1 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з боротьби греко-римської, який проходив в місті Старобільськ. Загалом до змагань долучилися 112 спортсменів з міст та районів Луганської області.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби

   1 лютого в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з Попасної, Лисичанська та смт Краснорічинське.

   Чемпіонами, виборовши І місце, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Антон Павлов (32 кг), Микита Пащенко (80 кг), Кіра Гура (27 кг), Єлизавета Акберова (42 кг), Жасмін Дудчак (56 кг), Анастасія Письмарьова.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з боксу

   31 січня та 1 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому міському турнірі Рубіжного з боксу серед школярів, присвяченому 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та ветеранам боксу.

   До змагань долучилися понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  • «Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю»

   За такою темою, з 5 по 10 квітня 2020 року відбудеться українсько-угорський семінар й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини. До участі у заході громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує керівників, спеціалістів департаментів (управлінь) соціальної політики, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментів (управлінь) освіти і науки, сім’ї та молоді та інших зацікавлених спеціалістів.