Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро.

Подробнее...

Київська ТПП інформує про можливість участі підприємств у міжнародних програмах

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, Київська торгово-промислова палата (ТПП) інформує про можливість участі підприємств у міжнародній Австрійській програмі партнерства «Україна-Австрія: експорт у країні ЄС» із стажуванням у Відні.

Подробнее...

Подорожуємо по безвізу: запитання - відповідь

Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?

Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великої Британії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.

Подробнее...

Розвиток експортної діяльності агровиробників області

З метою активізації та розвитку експортної діяльності агровиробників області, сприяння пошуку закордонних торговельних партнерів та нових ринків збуту в країнах ЄС повідомляємо.

У 2016 році за сприяння Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини на порталі «Агроторгівля України» (http://agritrade-ukraine.com/ua/) створено Центр підтримки експорту (далі — ЦПЕ).

Подробнее...

Пам'ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

1. Безвіз поширюється лише на власників біометричних паспортів.

2.Передбачає короткотермінове перебування в 34 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів. При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю, достатніх фінансових засобів (не менше 50 євро на добу), зворотний квиток, поліс медстрахування.

Подробнее...

В Лисичанську відзначили День Європи

Традиційно, починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.

Цього року до цієї дати в закладах культури міста Лисичанськ відбулися наступні заходи: квест — гра «Україна — це Європа» (міський ПК), танцювальний флешмоб «Лисичанськ — це Європа» (ПК «Діамант»),

Подробнее...

Щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України

Безвізовий діалог Україна-ЄС:

— це відображення реальної волі та бажання наблизити Україну до Європи, її цінностей та наглядно показати нашим громадянам, чого ми прагнемо для нашої держави;

Подробнее...

Європейська мережа підприємств як інструмент розвитку зовнішньої торгівлі

З метою активізації зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання області, сприяння підприємствам області у пошуку закордонних торговельних партнерів, нових ринків збуту пропонуємо ознайомитись з інформацією про потенціал Європейської мережі підприємств.

Європейська мережа підприємств (European Enterprise network, EEN) — найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва — створена Європейською комісією у 2008 році та працює в рамках Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)».

Подробнее...

День Европы - международный праздник мира и единства

Основой для появления этого праздника стало подписание Декларации Шумана. Этот исторический документ был подписан 9 мая 1950 года. Тогда в Париже собрались представители ряда европейских государств, которые решили объединить свои силы для промышленного развития и улучшения производства военной техники. Это стало фундаментом образования глобальной структуры, которая позже воплотилась в Европейском Союзе. Таким образом, ведущие европейские страны смогли избежать накопления военного потенциала друг против друга.

Подробнее...

Пропонуємо ознайомитись з низкою навчальних посібників щодо розвитку експорту до країн ЄС

З метою започаткування та розвитку зовнішньоекономічної діяльності на ринках країн ЄС пропонуємо ознайомитись з низкою навчальних посібників (українською та російською мовами) за матеріалами Торгово-промислової палати України, Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, Дніпропетровської торгово-промислової палати, Мінекономрозвитку України та інших джерел:

— «Блакитна настанова» із впровадження правил Європейського Союзу щодо продукції версії 2014 року (http://cci.dp.ua/tl_files/data/Version-of-Blue-Guide.pdf);

Подробнее...