Євроінтеграція: сила можливостей

ukr_yes_razom_got«Євроінтеграція: сила можливостей» — це інформаційна кампанія, спрямована на те, щоб продемонструвати українцям ті переваги, що надає європейська інтеграція. Проект реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки ЄС та проекту Association4U.

Кампанія триває в соціальних мережах та на інтернет-сторінках, а також в телевізійних проектах медіа-партнерів, через зовнішню соціальну рекламу та рекламу в транспорті. Зокрема, на Євроінтергаційному порталі ви зможете дізнатися більше про те, що роблять Уряд та Парламент для реалізації головного стратегічного напрямку розвитку України. На порталі зібрано інформацію щодо переваг та можливостей європейської інтеграції. Окремий розділ присвячено історіям успіху українців, які використовують можливості, отримуючи освіту та розвиваючи бізнес за підтримки ЄС. Приєднуйтесь до проекту та поділіться з нами своєю власною історією успіху!

Подробнее...

Європейська мережа підприємств як інструмент розвитку зовнішньої торгівлі

З метою активізації зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання області, сприяння підприємствам області у пошуку закордонних торговельних партнерів, нових ринків збуту пропонуємо ознайомитись з інформацією про потенціал Європейської мережі підприємств.

Європейська мережа підприємств (European Enterprise network, EEN) — найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва — створена Європейською комісією у 2008 році та працює в рамках Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)».

Подробнее...

Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро.

Подробнее...

Пропонуємо ознайомитись з низкою навчальних посібників щодо розвитку експорту до країн ЄС

З метою започаткування та розвитку зовнішньоекономічної діяльності на ринках країн ЄС пропонуємо ознайомитись з низкою навчальних посібників (українською та російською мовами) за матеріалами Торгово-промислової палати України, Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, Дніпропетровської торгово-промислової палати, Мінекономрозвитку України та інших джерел:

— «Блакитна настанова» із впровадження правил Європейського Союзу щодо продукції версії 2014 року (http://cci.dp.ua/tl_files/data/Version-of-Blue-Guide.pdf);

Подробнее...

Київська ТПП інформує про можливість участі підприємств у міжнародних програмах

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, Київська торгово-промислова палата (ТПП) інформує про можливість участі підприємств у міжнародній Австрійській програмі партнерства «Україна-Австрія: експорт у країні ЄС» із стажуванням у Відні.

Подробнее...

Подорожуємо по безвізу: запитання - відповідь

Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?

Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великої Британії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.

Подробнее...

Розвиток експортної діяльності агровиробників області

З метою активізації та розвитку експортної діяльності агровиробників області, сприяння пошуку закордонних торговельних партнерів та нових ринків збуту в країнах ЄС повідомляємо.

У 2016 році за сприяння Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини на порталі «Агроторгівля України» (http://agritrade-ukraine.com/ua/) створено Центр підтримки експорту (далі — ЦПЕ).

Подробнее...

Пам'ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

1. Безвіз поширюється лише на власників біометричних паспортів.

2.Передбачає короткотермінове перебування в 34 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів. При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю, достатніх фінансових засобів (не менше 50 євро на добу), зворотний квиток, поліс медстрахування.

Подробнее...

В Лисичанську відзначили День Європи

Традиційно, починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.

Цього року до цієї дати в закладах культури міста Лисичанськ відбулися наступні заходи: квест — гра «Україна — це Європа» (міський ПК), танцювальний флешмоб «Лисичанськ — це Європа» (ПК «Діамант»),

Подробнее...

Щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України

Безвізовий діалог Україна-ЄС:

— це відображення реальної волі та бажання наблизити Україну до Європи, її цінностей та наглядно показати нашим громадянам, чого ми прагнемо для нашої держави;

Подробнее...