Фильтр
 • Безпека під час весняних канікул

  З початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків, травматизму нагадуємо основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул:

  — постійно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Ніколи не порушуйте їх, це небезпечно для життя. Переходьте вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуйте ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйтеся міським транспортом;

  — не грайтеся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережні з газом. Не вмикайте його без дозволу батьків та без потреби;

  — не чіпайте невідомі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомте дорослих;

 • У ЛКСП «Лисичанськводоканал» новий директор

  Сьогодні, 29 березня, під час апаратної наради у Лисичанській міськраді Сергій Шилін представив нового директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» — Олександра Юрійовича Батукова.

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-лютому 2019 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-лютого 2019 року здійснена повідомна реєстрація 1 колективного договору між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 11 змін та доповнень до колективних договорів.

 • До уваги одержувача житлової субсидії!

 • Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 27 березня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 заяв, з них:

 • «Весеннее настроение»

  Под таким названием, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся концерт, подготовленный учащимися — волонтерами общеобразовательной школы № 5 во главе с заместителем директора по учебно-воспитательной работе Натальей Меруцой.

  Ребята представили увлекательную праздничную программу. В исполнении школьников прозвучали стихи и песни, которые до глубины души затронули подопечных терцентра. Яркие, зажигательные танцевальные номера не оставили равнодушным никого из присутствующих. Благодарные зрители аплодисментами встречали и провожали каждый номер концертной программы.

 • Подопечные терцентра осваивают скандинавскую ходьбу

  Если ваш путь на работу проходит мимо «Максим парка», то утром вы можете увидеть необычную группу людей с лыжными палками. Это подопечные терцентра занимаются скандинавской ходьбой, чтобы получить заряд бодрости на целый день.

  Участниками подобного вида спорта может стать каждый. Ведь скандинавская ходьба снимает лишнюю нагрузку с коленей и позвоночника, способствует укреплению сердечно-сосудистой и дыхательной систем, помогает исправить осанку, развивает чувство баланса и равновесия, повышает выносливость.

 • Опалювальний сезон у Лисичанську закінчиться 31 березня

  Сьогодні, 27 березня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про закінчення опалювального сезону 2018 — 2019 років у м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та доручили керівникам підприємств, установ та організацій, що мають на балансі опалювальні котельні та керівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевого бюджету та мають опалювальні котли, закінчити опалювальний сезон протягом 31 березня 2019 року.

 • «Championship-2019»

  23 березня учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області «Championship-2019».

  Захід відбувся у м. Полтава куди з’їхалися колективи з 16 міст України. Свої таланти показали 748 учасників. Місто Лисичанськ представляли 13 учасниць зразкової студії східного танцю «Атлантіс».

 • Вітаємо Дар'ю Федотову та її викладача Наталію Костікову з нагородою на Міжнародному фестиваль-конкурсі талантів!

  24 березня учениця музичного відділу Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та її викладач Наталія Костікова взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі талантів «Gold Star Fest», який відбувся у м. Київ.

  Дар’я та її викладач Наталія Сергіївна виступили у номінації «вокал» у різних вікових категоріях та стали ПРИЗЕРАМИ I ступеня. За професійну підготовку та участь у конкурсі Наталія Костікова нагороджена листом подяки.

 • У центральній бібліотеці Лисичанська відбулась «тиха вечірка»

  В рамках проекту «Схід читає», 23 березня, в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбулась «тиха вечірка». Молодь Лисичанська із задоволенням долучилася до цієї просвітницької події.

  Головна трансляція вечірки відбувалася у Фейсбуці з міста Старобільськ Луганської області, де в цей час грав діджей Sunny Boy, а спеціальним гостем став відомий письменник, поет і музикант Сергій Жадан.

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

  26 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) серед юнаків.

  В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Сєвєродонецька та Лисичанська. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Дар’я Белянська, Андрій Савков,Сергій Кошарний, Владислав Маслов;

 • Лисичанські спортсмени - призери 2 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

  23 березня в місті Павлоград пройшов 2 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Харківської, Київської, Січеславської, Полтавської та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

 • На позачерговій сесії міської ради депутати виділили кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  Сьогодні, 26 березня, відбулось засідання позачергової 63-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

  Під час засідання депутатським корпусом було виділено кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал» та збільшення його розміру на суму 2 161 657 грн, внесені зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік та до міського бюджету на 2019 рік.

 • Шановні ветерани війни! Виплата щорічної разової грошової допомоги проводиться по 5 травня 2019 року

  Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 237 від 20.03.2019 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ы «Про жертви нацистських переслідувань». Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

 • Всеукраїнський фестиваль танцю «ТриДэDance»: колективи нашого міста вибороли 26 призових місць

  23 березня хореографічні колективи та колективи художньої самодіяльності комунальних закладів культури міста взяли участь у Всеукраїнському фестивалі танцю «ТриДэDance».

  Понад 50 колективів з різних міст Луганської області представили своє мистецтво танцю. За результатами змагань колективи нашого міста вибороли 26 призових місць:

  — 5 — хореографічний колектив та любительське об’єднання «Смішарики» під керівництвом Дар’ї Коваленко (Лисичанський міський ПК);

 • Масштабні навчання держслужб міста з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці

  21 березня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради рятувальники спільно із поліцейськими та працівниками екстреної медичної допомоги провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.

 • Професіографічна екскурсія в ДСНС

  15 березня на професіогрфічну екскурсію до співробітників ДПРЧ-9 завітали учні закладів загальної середньої освіти № 6, 7, 25, 26 та гімназії міста Лисичанська.

  Учні отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників про справжні пожежні машини новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці.

 • В бібліотеках Лисичанська пройшли творчі зустрічі з поетами

  22 березня в центральній бібліотеці та бібліотеці для дітей № 1 Лисичанської ЦБС в рамках проекту «Схід читає» відбулись творчі зустрічі з відомими сучасними українськими поетами: Галиною Крук, Сергієм Жаданом, Олегом Короташом, Марією Сердюк, Юлією Ілюхою.

  Серію зустрічей започатковано щоб привернути читацьку увагу до бібліотек Луганської області, як центрів громадського і культурного життя.

 • Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

  I. Загальні положення.

  У даній пам’ятці визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

  Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів комісій.

 • ЗВЕРНЕННЯ ДСНС

  Увага! В черговий раз у м. Привілля по вул. Левадна (в районі кар’єру) був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібру 82 мм часів 2-ї Світової війни. На протязі доби були проведені відповідні заходи по знешкодженню міни.

  У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте їх. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно зателефонуйте в службу порятунку за номером 101.

 • Майбутні лисичанські рятівники

  12 березня у в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі ЦПРШМ) пройшов 25-й Фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників. Організаторами конкурсу традиційно стали: міський відділ освіти, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС у Луганській області, дитяча громадська організація ЦПРШМ «Доля».

 • Новий Проект USAID покликаний поліпшити економічну ситуацію в нашому місті

  Вчора, 25 березня, у міській раді обговорили напрямки участі Лисичанська у першому етапі реалізації Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC(DAI).

  В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, а також представники Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»: заступник директора Проекту Валері Райт, менеджер з розвитку громад Анатолій Соловйов, експерт з стратегічного планування місцевого розвитку Галина Васильченко, спеціаліст з розвитку громад Юлія Чикунова.

 • 26 березня - День Національної гвардії України

  Ця дата встановлена Указом Президента України враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

  Український народ високо цінує внесок воїнів-гвардійців у забезпечення національної безпеки держави. Рівень довіри і поваги суспільства до Національної гвардії — результат самовідданої праці, мужності та стійкості її особового складу.

  Шановні воїни-нацгвардійці! Дякуємо за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові.

  У день професійного свята бажаємо вам сили та міцного здоров’я, бадьорості духу та незламної волі до перемоги, миру та добробуту! Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  СнимокЛисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

  Відповідно до чинного законодавства на надання безоплатних соціальних послуг у територіальному центрі мають право:

  — громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ, не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані особами з інвалідністю в установленому порядку;

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери Всеукраїнського турніру «Весна» з боротьби самбо

  З 23 по 24 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір «Весна» пам’яті ЗТУ Є.В.Тешера з боротьби самбо серед юнаків та дівчат.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Єгор Нікітенко;

  ІІ місце — Альона Базік, Матвій Савченко;

 • Вітаємо переможців та призерів відкритого турніру м. Попасна з вільної боротьби

  23 березня у місті Попасна пройшов відкритий турнір з вільної боротьби, присвячений видатному діячу спорту м. Попасна М.П.Терегері серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-2012 р.н.

  Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

 • Лисичанськ долучився до акції «Біла картка»

  23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій проголосила 6 квітня — Міжнародним днем спорту. Спорт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу, залучення до здорового способу життя, фізичної та інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

  23 березня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шукаємо таланти» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 240 спортсменів з 16 міст та районів Донецької та Луганської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вікових категоріях.

 • Власна фірма учнів ЗОШ № 12 - перше шкільне підприємство в Україні

  Протягом трьох місяців команда учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 12» була учасником проекту «Розвиток шкільного підприємництва» від школи свідомого підприємництва «School of ME» у рамках програми Фонду Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

  Ідея щодо запуску власного шкільного підприємства виникала у цього колективу ще під час створення креативного дитячого простору DRUZI_hub, коли самотужки облаштовували інтер’єр та виготовляли меблі, штори та предмети декору, використовуючи вторинну переробку вживаних речей, зокрема, джинсу. Але для втілення ідеї на той момент не вистачало інформації та професійної підтримки, адже тема шкільного підприємництва зовсім нова для України.

 • 25 березня - День Служби безпеки України

  Враховуючи заслуги Служби безпеки України у справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, забезпеченні прав і свобод людини і громадянина, у 2001 році Президент України підписав наказ про щорічне відзначення Дня Служби безпеки України.

  Дата була обрана не випадково, адже саме 25 березня 1992 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Службу безпеки України», створивши державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який буде забезпечувати державну безпеку України та підпорядковуватися Президенту України. Цим документом на Службу безпеки покладено обов’язки із захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці.

 • Шановні споживачі!

  У відповідності до Законодавства України кожен споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, зокрема щодо вивезення твердих побутових відходів, підготовлений виконавцем на основі Типового договору, та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

  Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин), до комунальних послуг, серед інших, належить вивезення побутових відходів.

 • Делегація Лисичанської міської ради бере участь у тренінгу «Демократичне врядування у Східній Україні»

  Представники структурних підрозділів Лисичанської міської ради беруть участь у тренінгу для органів місцевого самоврядування Луганської області, що проходить у Сєверодонецьку.

  Триденний тренінг проводиться в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та направлений на підвищення рівня надання послуг громадянам та вдосконалення організаційної спроможності посадовців на місцях.

 • Подопечные Лисичанского территориального центра осваивают новый вид рукоделия

  И после выхода на заслуженный отдых жизнь может быть наполненной и приносить радость каждый день. Этому содействуют всевозможные виды досуга. Творческая активность дарит людям преклонного возраста самое важное — жизненные силы и желание жить. Увлечение интересным занятием помогает пожилым людям с пользой проводить время и сохранять на достойном уровне интеллектуальную и физическую форму.

  Самый простой и, вместе с тем, интересный способ разнообразить свой досуг — это рукоделие. Существует много направлений, в которых себя пробовали подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

 • Лисичанськ відвідала Людмила Денісова

  Сьогодні, 21 березня, Луганську область з робочим візитом відвідала Уповноважений Верховної Ради України (ВРУ) з прав людини Людмила Денісова.

  В рамках візиту, у місті Лисичанську відбулось відкриття громадської приймальні представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини, у якому взяли участь сама Людмила Денісова, представник Уповноваженого ВРУ з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав В’ячеслав Петльований, представник Уповноваженого ВРУ з дотримання прав жителів Донецької і Луганської областей Павло Лисянський, радник Уповноваженого ВРУ з прав людини Марія Кравчук,  виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, прокурор Луганської області Володимир Янко, начальник Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександр Карпенко, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Руслан Усманов.

 • Про своєчасну сплату за спожиті водопостачання та водовідведення йшлося сьогодні у міській раді

  Сьогодні, 21 березня, у Лисичанській міській раді відбулися збори керівників вуличних комітетів, управляючих будинками з міським головою Сергієм Шиліним, начальником управління з виконання політики Лисичанської міської в галузі ЖКГ Віталієм Саханем та представниками комунальних підприємств міста: начальником відділу збуту ЛКСП «Лисичанськводоканал» Світланою Сафроновою, заступником директора зі збуту КП «Лисичанськтепломережа» Оленою Поповою.

 • Протидія булінгу: попередження жорстокості та насилля у дитячому середовищі

  За такою темою вчора, 20 березня, у Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся семінар для тренерів-викладачів, вихованців та їх батьків. Захід було організовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради (далі — відділ) з метою недопущення та попередження негативних проявів насильства у дитячому середовищі.

  Захід провела заступник директора з навчально-виховної роботи ЛСШ І-ІІІ ступенів № 8 Вікторія Науменко за участю представників патрульної поліції та Лисичанського відділу поліції.

 • Поэзия - музыка души

  Невозможно представить нашу жизнь без поэзии... Без поздравлений к праздникам, без песен. Насколько бесцветнее стала бы наша жизнь без магии и музыки поэтического слова.

  Поэзия — это особый мир, это то, что окрыляет читателя, касается самых сокровенных струн души, дарит ощущение легкости, невесомости и наслаждения. В этом убедились участники литературной встречи, посвященной Всемирному дню поэзии, которая прошла в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания.

 • 23 березня - пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов

  У суботу, 23 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

  Лисичанський методичний центр

   

 • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за 2018 рік і визначили завдання на 2019 рік

  Сьогодні, 20 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2018 році та визначенні основних завдань на 2019 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  «21 лютого в Луганській обладміністрації на зборах керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2018 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. До міста Лисичанськ загалом суттєвих зауважень не було. Сьогодні ми проводимо подібні збори на місцевому рівні», - відзначив Сергій Іванович.

 • У Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України

  Вчора, 19 березня, до нашого міста з концертною програмою завітав Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. Захід пройшов в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України.

 • Вітаємо міські хореографічні колективи мистецьких шкіл з нагородами

  17 березня хореографічні колективи мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному огляд-конкурсі з хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл, який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У огляді-конкурсі взяли участь 19 хореографічних колективів і троє сольних виконавців із 12 мистецьких шкіл. Конкурс проходив у двох вікових категоріях за п’ятьма номінаціями: народний танець, сюжетний танець, сучасний/естрадний танець, номер за вибором та сольний танець.

 • У міській раді відбулось чергове засідання виконкому

  Вчора, 19 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

 • «Життєві цінності»

  Під такою назвою, 18 березня, в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського ЦСССДМ було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

  Головну увагу було зосереджено на розумінні ролі життєвих цінностей у формуванні характеру людини, її рішень та дій. Чоловіки виконали два завдання: вибрали із зазначеного переліку ті життєві цінності, які мають значення в їхньому житті, та заповнили таблицю «Колесо життя», в якій було видно ступінь задоволеності тією, чи іншою цінністю. Чим рівніше було колесо в таблиці, тим більш гармонійним було їхнє життя.

 • В центральній бібліотеці відбулась презентація літературно-художнього альманаху «Лисиче над Дінцем»

  16 березня в Лисичанській центральній бібліотеці відбулася презентація нового літературно-художнього альманаху місцевих поетів «Лисиче над Дінцем». Випуск альманаху було приурочено до 100-річчя літературного об’єднання «Істок» та 75-річчя з дня визволення рідного міста від фашистських окупантів.

 • Вітаємо вихованців та керівника зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» з перемогами

  17 березня учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Олександр Посошко) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивно-бальних танців «Chicago 2019». Захід відбувся у місті Харків, куди з’їхалися вихованці з різних областей України, загалом — близько 1100 учасників з більш ніж 70 клубів спортивних танців.

  Вихованці зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс», попри юний вік, вже знають, що без наполегливої праці й бажання рухатися уперед, на танцювальному паркеті успіху не досягти. Тому й прагнуть максимально викладатися на тренуваннях, аби згодом проявити свої здібності в обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях.

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу

  17 березня у місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, присвячений воїнам АТО.

  Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

 • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боротьби вільної

  16 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-06 р.н. Вихованці ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

  І місце — Іван Міхайлов, Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Олександр Ніколаєв, Іван Івченко, Данііл Гаврилов, Каміла Пантюк;

 • Вихованці міської ДЮСШ - призери Міжнародного турніру з боротьби самбо

  З 15 по 17 березня у місті Кривий Ріг відбувся ХХІІ Міжнародний турнір з боротьби самбо серед юнаків 2005-2006 р.н. та дівчат 2007-2008 р.н. В змаганнях взяли участь понад 190 спортсменів. У турнірі змагалися 17 команд із різних міст України. Вперше показали свою майстерність самбісти з молдовського міста Бєльці.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  ІІІ місце – Єгор Нікітенко (вагова категорія - 38 кг), Віктор Мішанков (вагова категорія - 71 кг), Матвій Савченко (вагова категорія - 42 кг).

 • «Чарівник настрою і почуттів»

  Під такою назвою, 15 березня, в міському Палаці культури відбувся творчий вечір талановитого поета, лірика, філософа, чудового виконавця романсу, члена літературного об’єднання «Істок» та літературно-музичного гуртка «Водограй» Михайла Лисицького.

  На захід завітали ветерани, учнівська і студентська молодь, мешканці міста.

 • Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з дзюдо

  16 березня в смт Троїцьке пройшов чемпіонат Луганської області з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з міст та районів області.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Кирило Синявський (66 кг);

 • Дарина Степаненко - чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства

  З 15 по 17 березня у місті Київ пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н. та молодше.

  Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко стала чемпіонкою у виді двоборства 60м+200м та була нагороджена грамотою та медаллю.

 • Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату України з айкідо

  16 та 17 березня команда міста Лисичанська, у складі команди Луганської області, взяла участь у відкритому чемпіонаті України з айкідо. В змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 8 регіонів України.

  Лисичанські спортсмени вибороли 39  І місць, 47 — ІІ місць та 37 — ІІІ місць.

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

  17 березня в місті Лисичанськ пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати в категоріях.

  • Дует-юніори:
  • І місце — Карина Якімова — Софія Якімова;
 • Линию соприкосновения на Донбассе мы контролируем надежно, — Сергей Наев

  поенГенерал-лейтенант ВСУ Сергей Наев родился 30 апреля 1970 года в Могилеве-Подольском Винницкой области. В 1991–1992 годах, после окончания Московского высшего общевойскового командного училища, служил в Германии, затем находился в распоряжении командующего Дальневосточным военным округом. В Вооруженных Силах Украины — с мая 1993 года.

  В 2014 году Наев руководил сектором «Б», где шли ожесточенные бои за Донецкий аэропорт. Позже возглавлял штаб оперативного командования «Юг», был командующим оперативного командования «Восток», первым заместителем командующего Сухопутными войсками, заместителем начальника Генерального штаба. 16 марта 2018 года назначен командующим Объединенными силами. Генерал всегда подчеркивает, что главная цель операции Объединенных сил и его лично — полная реинтеграция Донбасса.

 • У Лисичанську відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

  Відповідно до вимог бюджетного законодавства, 15 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

  Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина надала інформацію про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами по доходам та видаткам за основними групами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

 • У Лисичанську відбулось позачергове засідання експертної комісії архівного відділу

  15 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося позачергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду Лисичанської міської ради;

 • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

  15 березня відбувся черговий плановий виїзд до міста  Лисичанськ спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

  Під час якого близько 50 жителів нашого міста та довколишніх населених пунктів отримали наступні послуги: огляд і консультація лікарів-ортопедів, зняття мірок спеціалістами, оформлення замовлень, проведення примірки виробів та видача готової продукції.

 • Вітаємо з професійним святом!

 • Уважаемые работники жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения!

  Примите самые искренние поздравления по случаю профессионального праздника.

  Сегодня трудно представить нашу жизнь без стабильной и слаженной работы жилищно-коммунальных служб. Своим настойчивым трудом вы создаете уют и тепло в наших домах. Именно от эффективности вашей деятельности зависит комфорт каждого жителя нашего города.

  Ни для кого не секрет, что на сегодняшний день в сфере ЖКХ существует множество проблем, которые нам предстоит решить, соответственно, впереди еще много работы. Чистота наших улиц и дворов — это ответственность, как руководства города, так и его жителей, поэтому мы должны приложить совместные усилия для улучшения жизни в нашем городе.

  В этот праздничный день желаем вам крепкого здоровья, успехов и благополучия, сил и энергии для достижения поставленной цели!

  С праздником!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • В Лисичанську відкрилась виставка ікон

  Сьогодні, 15 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки ікон-картин із зображенням образу Богородиці з особистої колекції Ольги Богомолець, виконаних відомим українським митцем Олександром Охапкіним.

  Куратор виставки — директор музею українських домашніх ікон та старожитностей «ДУША УКРАЇНИ» Аліна Гайдук представила широкому загалу більше тридцяти ікон-картин, виконаних олією на полотнах.

 • В Лисичанске поздравили работников ЖКХ и бытового обслуживания населения

  Сегодня, 15 марта, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства (ЖКХ) и бытового обслуживания населения.

  В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами исполнительного комитета городского совета Александр Савченко, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители города.

 • У Лисичанську відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики імені М.І. Германчука

  Вчора, 14 березня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики, у якому взяли участь понад 50 учнів закладів освіти м. Лисичанська.

  Зазначимо, що олімпіада заснована колективом багатопрофільного ліцею, в знак пам’яті відмінника освіти, Заслуженого вчителя України Миколи Івановича Германчука.

 • 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

  У суботу, 16 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури.

  Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

  Цього року взяти участь у пробному тестуванні з української мови та літератури виявили бажання понад 166 тисяч осіб.

 • В Лисичанську відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  13 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

 • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

  Сьогодні, 15 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

 • Талановита Злата Бабакіна виступила з сольним концертом у ДМШ №2

  Вчора, 13 березня, у Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся сольний концерт маленької, талановитої дівчинки Злати Бабакіної. Незважаючи на свій вік, вона вже зарекомендувала себе як переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

  На цей раз її творчість як піаністки, скрипачки та співачки, мали змогу побачити й друзі Злати - учні другого класу Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню № 8.

 • В Лисичанському терцентрі пройшов показ документального фільму «Добровольці»

  Починаючи з 2017 року в Україні відзначається День українського добровольця — свято справжніх патріотів, людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

 • Академія краудфандингу ПРООН оголошує набір на навчання

  Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

  Якщо ти гориш своєю справою та хочеш її розвивати, подавай свою заявку на навчання. Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідеї від простих громадян.

 • 15 березня - публічне представлення інформації управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ про виконання бюджетних програм за 2018 рік

  15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

  Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

 • 14 березня - Дня українського добровольця

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості 17 січня 2017 року Верховна Рада України постановила відзначати щорічно 14 березня — День українського добровольця.

  Нагадаємо, що цього дня у 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон до Нових Петрівців для формування першого добровольчого батальйону.

 • 15 березня - публічне представлення інформації фінансового управління про виконання бюджетних програм за 2018 рік

  15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації фінансового управління Лисичанської міської про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

  Фінансове управління Лисичанської міської ради

 • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

  Засідання було скликано у зв’язку з черговим попередженням від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про часткове припинення постачання електричної енергії з 9.00 години 14 березня у зв’язку з існуючою заборгованістю ЛКСП «Лисичанськводоканал» за спожиту електричну енергію.

 • Вітаємо команду ЛСШ № 27 з перемогою у щорічному міському фестивалі ДЮП!

  Вчора, 12 березня, Лисичанський позашкільний центр по роботі зі школярами та молоддю гостинно зустрічав усіх, хто якимось чином пов’язаний зі службою порятунку «101». Щорічний фестиваль Дружин юних пожежників (ДЮП) об’єднав 8 шкільних команд, їх наставників та почесних гостей свята.

  Учасники фестивалю змагалися в одному лише конкурсі — «Домашнє завдання» за єдиною визначеною тематикою: «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!». Діти з завзяттям демонстрували свої міні-постановки, танцювальні та вокальні здібності, знання та практичні навички правил безпеки життєдіяльності. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне — правила безпеки треба знати і завжди пам’ятати.

 • Приєднайтеся до кампанії Година Землі 2019!

  У суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості про майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

  Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

  Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз» повідомляє, що набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 143 «Питання споживання природного газу», якою встановлено норми споживання природного газу у разі відсутності лічильників газу:

 • Вітаємо команду Лисичанська з пауерліфтингу з перемогами

  На початку березня команда з пауeрліфтингу міста Лисичанська у складі 4 дівчат (Анастасія Воронухіна, Поліна Кочeрова, Марина Мариніна, Катeрина Кладко) взяла участь у Всeукраінському турнірі з підйому на біцeпс, станової тяги та багатоповторного жиму «Training4Top» у місті Харкові.

  У змаганнях загалом взяли участь близько 300 спортсменів з усіх областeй України.

 • На масленицу гуляем, весну встречаем...

  Под таким девизом, вчера, 10 марта, на площади Победы прошло ежегодное праздничное мероприятие, посвященное окончанию масленичной недели и проводам зимы.

  Несмотря на робкий весенний дождь и пасмурную погоду, лисичане собрались повеселиться, поучаствовать в конкурсах и просто интересно провести время в выходной день.

  Сопровождала мероприятие концертная программа в исполнении творческих коллективов дворцов культуры города. Ритмичные и зажигательные вокальные и хореографические номера придавали празднику неповторимую атмосферу.

 • 15 березня - публічне представлення інформації відділу освіти про виконання бюджетних програм за 2018 рік

  15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації відділу освіти про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

  Відділ освіти Лисичанської міської ради

 • З Днем землевпорядника!

 • Дорогие женщины! Наши близкие и самые любимые!

  Примите сердечные поздравления с Международным женским днём!

  Вы наполняете этот мир своей красотой и жизненной энергией, согреваете его нежностью и душевной щедростью, создаёте атмосферу уюта, радушия и гармонии.

  Вы, дорогие наши женщины, обладаете непостижимым секретом: всё успевать, справляться с огромным грузом забот и оставаться нежными, яркими, обаятельными. Вы приносите в этот мир добро и красоту, свет и надежду. Мы гордимся вами и любим вас.

  Наши очаровательные женщины, самые обаятельные и привлекательные, мы желаем вам новых счастливых моментов не только этой весной, но и на всем вашем жизненном пути. Пусть в ваших сердцах царят душевное тепло и покой! Будьте любимы и счастливы!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Монетизація субсидій

  Для отримання субсидій у грошовій формі необхідно попередньо зареєструватися на сайті Ощадбанку.

  Субсидіантам, які не є пенсіонерами та не мають поточного рахунку в Ощадбанку, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг. З собою потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

 • На Луганщині за матеріалами СБУ судитимуть трьох організаторів псевдореферендуму

  За матеріалами Служби безпеки України судитимуть трьох організаторів псевдореферендуму у Луганській області.

  Оперативники спецслужби встановили, що троє місцевих жителів брали активну участь в організації незаконного референдуму у Лисичанську та селищі Марківка. Перебуваючи у складі так званих «дільничних виборчих комісій», зловмисники також проводили антиукраїнську агітацію, спрямовану на порушення територіальної цілісності нашої держави.

 • 15 березня - публічне представлення інформації відділу культури про виконання бюджетних програм за 2018 рік

  15 березня 2019 року о 14-00 у малій залі Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу культури Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2018 рік (на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489).

  Відділ культури Лисичанської міської ради 

 • С любовью к женщине...

  С наступлением долгожданной весны приходит время поздравлять прекрасную половину человечества с Международным женским днём. Ведь женщины наполняют мир своей красотой и жизненной энергией, согревают его нежностью, душевной щедростью и беззаветной преданностью.

  В актовом зале детской музыкальной школы № 2 города Лисичанска вчера, 6 марта, для подопечных терцентра состоялось праздничное мероприятие.

 • Широкая масленица

  • Масленица, Масленица,
  • Дай блинком полакомиться.
  • Прогони от нас метели,
  • Прокати на карусели.
  • Растопи холодный лед,
  • Пусть весна скорей придет!

  Веселые проводы зимы, озаренные радостным ожиданием близкого тепла, весеннего обновления природы отмечаются празднованием масленицы. Это один из самых долгожданных и радостных праздников. Его очень ждут и любят не только дети, но и взрослые.

   

 • «Кроки до усвідомлення незримої реальності»

  Під такою назвою, 6 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки філософського малюнку художниці-аматорки з міста Сєвєродонецька Ольги Кащеєвої.

  Роботи Ольги Миколаївни раніше експонувалися в Лисичанську і Сєвєродонецьку, і завжди її незвичайна творчість знаходила своїх прихильників.

 • И снова начинается весна...

  Под таким названием, вчера, 5 марта, в Городском дворце культуры (ГДК) прошел концерт к Международному женскому дню. Мероприятие собрало полный зал гостей всех возрастов. В яркую и насыщенную программу праздника окунулись школьники и студенты, учителя и преподаватели, сотрудники Лисичанского территориального центра и Лисичанского филиала Ощадбанка, предприниматели города, активисты общественных организаций, жители микрорайона.

 • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

  Сьогодні, 5 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

 • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ №1 з перемогами

  2 березня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 (ДШМ) взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Українське мистецтво ХІХ століття», який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

  За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

 • Викладач Лисичанської ДШМ №1 Ольга Агафонова - призер обласного конкурсу художньої творчості

  2 березня викладачі мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ взяли участь у виставці-конкурсі художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Портрет».

  Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк. У конкурсі взяли участь 50 робіт викладачів з 13 мистецьких шкіл області у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво.

 • Берегова Софія - призер ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу пісні та музики «Золотий Орфей»

  2 та 3 березня талановита учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Софія Берегова взяла участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей», який відбувся у м. Дніпро. На фестиваль з’їхалися учасники зі всієї України, а також з Польщі та Грузії.

  Виступ юної лисичанки було високо оцінено поважним журі. За результатами конкурсу Софія нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальний жанр» (ІІ вікова категорія).

 • В Лисичанській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з косікі карате

  3 березня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 54 спортсмени в розділі куміте та 33 в розділі ката індивідуальне. Місця серед вихованців міської ДЮСШ розподілились таким чином.

  Куміте:

 • Вітаємо Мирославу Кириченко з нагородою!

  З 28 лютого по 2 березня у місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті почесного МС А.С.Сурової.

  Вихованка міської ДЮСШ Мирослава Кириченко посіла ІІІ місце.

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Харківської області з айкідо

  2 та 3 березня у місті Харків пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з айкідо. В змаганнях взяли участь понад 300 акідоків з багатьох регіонів України.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати в наступних категоріях:

  Тимофій Бондар — 3 перших місця (види змагань: сінай, сінай нітто рю, хайшитцу);

 • Вихованці ДЮСШ - призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

  З 1 по 3 березня у місті Харків пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу — І етап. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Київської, Запорізької, Січеславської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

 • У Лисичанську представили дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції»

  Сьогодні, 4 березня, у міській раді команда громадської організації «Місто-сад» представила дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції», розроблений у рамках проекту «Все перетвориться на Місто-сад: від Маріуполя до Лисичанська», що здійснюються ГО «Місто-сад» та проектом «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  На заході були присутні керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, директор Лисичанської міської ДЮСШ Дмитро Ладік, начальник структурного підрозділу «Спортивна культурно-оздоровча база «Лисичанець» («Водна станція») Юрій Шибков, проектний менеджер та координатор проектів ГО «Місто-сад» Володимир Бурковець та Ольга Гвоздік.

 • Вихованці зразкового ансамблю «Юнліс» взяли участь у відкритому кубку зі спортивного бального танцю

  Вчора, 3 березня, учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у традиційному відкритому кубку зі спортивного бального танцю «EMPIRE STYLE CUP», який відбувся у місті Краматорськ. За почесні нагороди приїхали позмагатись близько 20 клубів з різних міст Донецької, Луганської, Харківської та Київської областей.

  Глядачі та журі конкурсу високо оцінили майстерність наших юних танцюристів, їх артистизм та запальний характер, образність та яскравість костюмів, складність та різноманітність кожного стилю та манери танцю. І, як наслідок, наші зірочки отримали такі результати:

 • Вітаємо учнів мистецьких шкіл з перемогами у Міжнародному фестивалі «Підводні фантазії-2019»

  1 березня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанська і Привілля взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії-2019», який відбувся у м. Лиман. Захід проводиться вже тридцятий рік поспіль у співпраці зі Світовим фестивалем зображення підводного світу (Марсель, Франція). Щорічно в ньому беруть участь 5-8 тисяч дітей з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн.

  За результатами конкурсу юні художники посіли наступні місця:

 • Щодо виплати житлових субсидій готівкою

  Урядом удосконалено систему виплати громадянам-споживачам житлово-комунальних послуг житлових субсидій.

  Відповідно до прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам.

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  images27 лютого у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

 • У міській раді пройшло засідання чергової сесії

  28 лютого та 1 березня пройшло засідання чергової 61-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт щодо виконання міського бюджету за 2018 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

 • До Лисичанська завітала відома львівська письменниця-романістка Вікторія Амеліна

  Сьогодні, в перший день весни, в міському краєзнавчому музеї відбулася зустріч відомої львівської письменниці-романістки Вікторії Амеліної з шанувальниками.

  Вікторія Амеліна презентувала свої книги та зачитала уривок з роману «Лялька». Текст недовгий, але різкий, з великим смисловим навантаженням.

 • В Лисичанську ліквідовано ситуацію, пов'язану із захворюваністю на кір

  Сьогодні, 1 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

  На порядку денному засідання стояли питання про ліквідацію надзвичайної ситуації об’єктового рівня, пов’язаної із захворюваністю на кір в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про складну ситуацію, яка склалася в Територіальному медичному об’єднанні (ТМО) м. Лисичанська.