У Лисичанську закінчилось засідання 43-ї сесії міськради

22 лютого та 16 березня пройшли перше та друге засідання чергової 43-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На засіданні сесії 22 лютого, перед затвердженням порядку денного, міський голова Сергій Шилін проінформував депутатів та присутніх про заяву депутата Якова Зайцева про вихід зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок».

16 березня, на початку пленарного засідання, міський голова Сергій Шилін ознайомив депутатів та присутніх із заявою Григорія Старченко про вихід зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок», а депутат Іван Полупанов самостійно повідомив про вихід з фракції політичної партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

Перед початком засідання сесії 22 лютого, депутати підтримали звернення ректора Донбаського державного технічного університету Миколи Антощенка щодо спростування неправдивої інформації, що з’явилася навколо університету з метою запобігання подальшої ескалації конфліктних ситуації.

Порядок денний засідання сесії був доповнений питаннями про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради VII скликання Едуарда Щеглакова та про недовіру та дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Шиліна. З питань дострокового припинення повноважень були проведені таємні голосування, за підсумками яких Едуард Щеглаков та Сергій Шилін залишилися на займаних посадах. Рішення про недовіру міському голові міською радою було прийнято.

Під час пленарного засідання депутати заслухали та затвердили звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс», а також прийняли низку рішень щодо регулювання земельних відносин.

На пленарному засіданні було затверджено Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018-2019 роки; внесені зміни до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2018 рік, прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Лисичанська.

Проекти рішень №№ 6, 9, 10-15, 17, 18 було вирішено перенести на розгляд чергової сесії міської ради, яке відбудеться 29 березня 2018 року.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органы власти» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».