У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

Сьогодні, 22 серпня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

В ході засідання комісією була розглянута номенклатура справ на 2017 рік Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

Також, члени комісії розглянули описи справ постійного зберігання, тривалого зберігання, з кадрових питань, акти про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися, а саме: відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Лисичанську Луганської області, Державної податкової інспекції у м. Лисичанську, Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ліквідованих підрозділів (підприємств) тресту (виробничого об’єднання) «Лисичанськвугілля», Лисичанського, Алчевського та Стахановського міських відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

Експертною комісією архівного відділу було прийнято рішення схвалити вищевказані нормативно-правові документи.

Начальник архівного відділу Лисичанської міської ради Олена Гайдук