Центр якісного медичного обслуговування

Пологове відділення Центральної міської лікарні ім. Титова міста Лисичанська, в особі його завідуючої Світлани Голубцової, отримало сертифікат про присвоєння закладу звання «Центр якісного медичного обслуговування».
Ця нагорода була отримана колективом відділення за значні досягнення у втіленні сучасних перинатальних технологій рекомендованих ВООЗ (міжнародна організація охорони здоров’я), які впроваджуються в Україні Проектом «Здоров’я матері та дитини», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України. Сертифікат було вручено директором Проекту Елєн Лефевр-Шалє завідуючій пологого будинку Світлані Голубцовій 30 січня на конференції, яка відбулась у місті Києві. З 96 пологових будинків України, які брали участь у міжнародному Проекті «Здоров’я матері та дитини» у 2008 році тільки 16 отримали таку нагороду, а серед них і пологове відділення міста Лисичанська. На фото старша акушерка пологового відділення Лариса Сорокобочко.