У Лисичанській міській територіальній громаді працюють стаціонарні пункти вакцинації

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади.

Наразі спостерігається збільшення випадків захворювання на коронавірус. Запобігти тяжкому перебігу хвороби й врятувати життя можна, зробивши щеплення. Запрошуємо всіх охочих безкоштовно вакцинуватись у найближчому пункті щеплень.

У Лисичанській міській територіальній громаді працюють стаціонарні пункти вакцинації у центрах первинної медико-санітарної допомоги (далі – ЦПМСД) за адресами:

  • – м. Лисичанськ, просп. Перемоги, буд. 56, тел. реєстратури: 0950087935;
  • – м. Лисичанськ, вул. Мельникова, буд. 48, тел. реєстратури: 0950087928;
  • – м. Привілля, вул. О. Кошового, буд. 7, тел. реєстратури: 0950087933;
  • – м. Лисичанськ, кв-л 40 років Перемоги, буд. 12а, тел. реєстратури: 0997340874.

З 23 жовтня поточного року вищезазначені пункти щеплення працюватимуть за оновленим графіком роботи з 7:30 до 18:00 (кожен день окрім неділі).

Також, від кожного ЦПМСД працюють дві мобільні бригади, які проводять виїзні щеплення на підприємствах, в організаціях тощо за попередньою домовленістю з адміністрацією закладів.

Зазначимо, на пунктах щеплення даних центрів запас вакцини в достатній кількості. Наявні вакцини зареєстровані та сертифіковані згідно з міжнародними стандартами.

Наголошуємо, що щеплення населення Лисичанської міської територіальної громади зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет.

Захисти себе та інших від інфікування.

Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ВЦА