Стажування у Німеччині

Відповідно до Указу Президента України від 03.07.2000 року № 849, постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358 «Про реалізацію указу Президента України від 3 липня 2000 р. № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» та постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 року № 143 реалізується Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі — Програма).

Основними цілями Програми є підготовка менеджерів здатних ефективно діяти в умовах ринкової економіки та інтеграції України до світової економічної системи; розвиток та підвищення ефективності роботи вітчизняних підприємств за рахунок підготовки високо кваліфікованих управлінських кадрів та впровадження сучасних методів управління; впровадження соціально — економічних реформ та сприяння інтеграції України до міжнародного економічного співробітництва, координатором якого виступає Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Одним з найважливіших умов відбору є зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини та подальшої співпраці для розвитку економіки регіону.

Стажування менеджерів за кордоном, реалізується за рахунок міжнародної технічної допомоги. До участі у конкурсному відборі на стажування запрошуються спеціалісти, до 40 років, що пройшли перепідготовку у вищих навчальних закладах — учасниках Програми, а також менеджери, що мають вищою економічну освіту і вільно володіють німецькою, французькою або англійською мовами.

5–7 листопада 2013 року у м. Києві (на базі київського проектного офісу) та 20–22 листопада 2013 року у м. Харкові (місце проведення уточнюється) буде проводитись конкурсний відбір для стажування у Німеччині у 2013 році управлінських кадрів в рамках Програми Мінеконромрозвитку спільно з німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ «Українська ініціатива».

Перелік необхідних документів для проходження стажування та форми для заповнення, розміщено на офіційному веб — сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (http://economy.log.gov.ua.) у розділі «Підприємництво» (підрозділ «Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва»), а також на офіційному веб- сайті Секретаріату МЦПК (http://www.me.gov.ua) у розділі «Про Міністерство» (підрозділ «Підвідомчі організації. Міжвідомчий центр з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва»).

Прийом документів на паперових (та електронних носіях — форми 1,2,3) здійснюється секретарем Регіональної робочої групи за адресою: пл.. Героїв Великої Вітчизняної війни, буд. 3-а, м. Луганськ, Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації,кім. 415 або 521, тел. (0642) 58-57-12; 53-32-19; 50-01-96.

Термін прийому документів — до 25.10.2013 року.