До уваги керівників підприємств та організацій які бажають залучити фінансові ресурси міжнародних банків та фондів.

Рейтингове агентство «ІBI – Рейтинг» та Державна інвестиційна компанія, в рамках укладеного між ними Меморандуму про співпрацю планують здійснити ряд заходів, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості регіонів України і створення умов для інвестування вітчизняної економіки на вигідних умовах. Одним з таких заходів є збір інформації щодо основних проблем, які можуть бути вирішені в регіоні за рахунок кредитних ресурсів або інвестицій.

На сьогодні Державна інвестиційна компанія має можливості залучити для фінансування ресурси міжнародних банків та фондів, які готові співпрацювати з місцевою владою, комунальними підприємствами, а також – приватним бізнесом. Пріоритетними напрямками є: сільське господарство, енергетика, комунальне господарство. За незначним винятком, обсяги інвестицій повинні бути не меншими за 100 тис. євро, позичальник має мати добру репутацію і бути інвестиційно привабливим. Додатковою перевагою може стати екологічна складова інвестиційних проектів, а також – здатність співфінансувати проект з власних коштів.

З урахуванням вищезазначеного, пропонуємо надати управлінню економіки Лисичанської міської ради зазначену інформацію до 14:00 13.08.2012 відповідно до форми (додається) у електронному вигляді (за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

За додатковою інформацією звертайтесь до управління економіки Лисичанської міської ради за телефонами: 7-32-52, 4-67-00, 7-32-15.

Форма подання інформації