Оголошено конкурсний відбір суб’єктів підприємницької діяльності, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2011 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів!

Обласною державною адміністрацією та обласною радою оголошено конкурсні відбори суб’єктів малого і середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2011 році буде надано:

  • фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів;
  • часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для реалізації інвестиційних проектів.

Конкурсні відбори проводяться в рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та на виконання рішень обласної ради:

  • від 27.05.2011 № 5/22 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого і середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2011 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів»;
  • від 27.05.2011 № 5/23 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого і середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2011 році буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для реалізації інвестиційних проектів» (далі — Порядки).

Пріоритетними для фінансової підтримки є інвестиційні проекти суб’єктів підприємницької діяльності, які спрямовані на:

  • створення нових робочих місць та збереження існуючих;
  • упровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій;
  • упровадження екологічно безпечних технологій;
  • упровадження інноваційних технологій, виробництво інноваційної продукції;
  • виробництво товарів широкого споживання, надання послуг та виконання робіт.

Визначення суб’єктів підприємницької діяльності, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2011 році буде надано зазначену фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів, здійснюється за критеріями, встановленими Порядками.

Прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, розпочинається з дня публікації оголошення у газеті «Наша газета» (від 16.08.2011 № 117 (3390) та закінчується 02.12.2011.

Інформацію про місце та дату проведення конкурсного відбору буде розміщено на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області (http://rfpp.lg.ua) та Головного управління економіки (http://economy.loga.gov.ua, розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»).

Прийом документів здійснюється конкурсною комісією за адресою: 91055, м. Луганськ, вул. Дзержинського, 35, оф. 110 (Регіональний фонд підтримки підприємництва в Луганській області). Телефони для довідок: (0642) 58-00-77, 58-15-77.

З умовами участі в конкурсному відборі та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області (http://rfpp.lg.ua) та Головного управління економіки (http://economy.loga.gov.ua, розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»).