Засідання чергової 81-ї сесії відбулося у міській раді

Вчора, 19 грудня, відбулось засідання чергової 81-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На засіданні сесії депутатською більшістю був прийнятий міський бюджет на 2020 рік з внесеними змінами на бюджетній комісії та внесені зміни до міського бюджету на 2019 рік.

Під час роботи сесії депутати затвердили низку рішень щодо регулювання земельних відносин, Порядок подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності м. Лисичанська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації; міську Програму розвитку МЦ «Дружба» на 2020 рік, План роботи міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік, Організаційні заходи з питань діяльності КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня», Положення про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів, Програму фінансової підтримки Комунальних некомерційних підприємств на 2020 рік.

Також депутатським корпусом було взято до відома інформацію про хід виконання в 2019 р. Міської програми профілактики злочинності та внесено зміни до ряду рішень щодо соціального захисту населення, до Програми соціального захисту дітей на 2017-2021 роки, до Програми з підготовки та проведення загальноміських заходів на 2020 рік та до Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки.

  Виділено кошти на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» у розмірі 1,5 млн. гривень з цільовим призначенням – виплата заробітної плати працівникам ЛКСП «Лисичанськводоканал» та надано Протокольні доручення директору підприємства щодо виплати заробітної плати в рівному обсязі всім робітникам.

Окрім того, депутатською більшістю було підтримано звернення Асоціації міст України щодо Проєкту змін до Конституції України, запропонованих Президентом України, щодо питань децентралізації влади.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».