Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

Сьогодні, 5 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

Також члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію заступника директора ТМО м. Лисичанська Наталії Коверги про стан здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення лікувальних закладів міста (додаток 1) та інформацію начальника відділу юридичної та кадрової роботи міської ради Світлани Шенькарук про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2018 рік. Інформацію заступника начальника управління економіки міської ради Василя Литвинюка про виконання Програми сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у місті Лисичанську на 2018-2020 роки було взято до відома та винесено на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради (додаток 2).

Окрім того, члени виконавчого комітету ухвалили рішення про видалення аварійних дерев, про організацію підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у квітні-червні 2019 року; встановили режим роботи аптечного пункту № 1 аптеки «Сана»; створили Координаційну раду з питань популяризації оздоровчої рухомої активності; затвердили план заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки; внесли зміни до складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості в м. Лисичанську у зв’язку з кадровими змінами; виділили кошти на проведення загальноміських заходів та проведення другого туру обласного огляду-конкурсу «Луганщина — світанок України» тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.docx)Dodatok_1.docx[Про стан здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення охорони здоров’я м. Лисичанська]
Скачать этот файл (Dodatok_2.docx)Dodatok_2.docx[Про виконання Програми сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва]