Лисичанський міський центр зайнятості нагадує про звітування за оновленою формою

Мінсоцполітики своїм наказом від 23.11.2018 р. № 1763 затвердило нову форму Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (їх перелік наведено в ст. 14 Закону про зайнятість, крім осіб з інвалідністю). Цим же наказом внесено зміни до Порядку її заповнення та подання. Цей звіт подають (щорічно) лише роботодавці до Держслужби зайнятості за юридичною адресою роботодавця.

При цьому в оновленому Порядку зазначається, що роботодавці — це підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб. Тобто на фізосіб-роботодавців обов’язок надання такої Інформації не поширюється!

Нагадаємо, що звітувати про квоти підприємства мають не пізніше 1 лютого. останнім днем подання цього звіту є 31 січня.

Наказ № 1763 набрав чинності з дня його офіційного опублікування, тобто 8 січня 2019, звітувати за новою формою та правилами потрібно буде вже за 2018 рік.

Відповідно до внесених змін у визначення квоти та нову форму звіту, підприємства з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб також мають подавати до Держслужби зайнятості інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Звертаємо увагу! Що з 1 січня 2018 року почала діяти частина друга ст. 14 Закону про зайнятість населення. За нею для працевлаштування осіб, яким залишилося 10 і менше років до настання права на пенсію за віком, підприємствам з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників.

За довідками звертатися по телефону (06451)7-21-67, 7-01-26, (050)276-36-50, або відділ взаємодії з роботодавцями Лисичанського міського центру зайнятості.

Лисичанський міський центр зайнятості