Лисичанські поліцейські встановили місцезнаходження неповнолітньої дівчини

До Лисичанського відділу поліції звернувся мешканець міста Новодружеськ, який повідомив про те, що 13-річна дочка його співмешканки ще вчора пішла до школи та до теперішнього часу не повернулась. Мобільний телефон дівчини вимкнутий.

На пошуки неповнолітньої було орієнтовано співробітників ювенальної превенції ГУНП, особовий склад Лисичанського відділу поліції, патрульні наряди та придані сили. Орієнтування прикмет дівчини було направлено на блокпости.

Перевіривши всі можливі місця перебування дівчини, авто та залізничний вокзали, розважальні заклади поліцейські знайшли дівчину. Як з’ясувалось, вона весь цей час гуляла з друзями. Жертвою злочину дівчина не стала. Після профілактичної бесіди неповнолітню було направлено до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей м. Лисичанськ.

Вирішується питання, щодо притягнення батьків дитини до адміністративної відповідальності за ст.184 «Невиконання батьками, або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» кодексу України про адміністративні правопорушення.

Лисичанський відділ поліції