Запрошуємо волонтерів, благодійників та підприємців області долучитися до створення Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Луганській облдержадміністрації

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації розпочато створення Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Луганській обласній державній адміністрації.

Запрошуємо представників активних інститутів громадянського суспільства, у тому числі й міжнародних, що працюють у сферах волонтерства, благодійності, а також експертів, представників бізнесу та підприємництва і просто небайдужих громадян долучитися до складу та подальшої роботи Ради. Окрім громадських організацій до складу Ради будуть включені представники органів державної влади.

Подібний орган вже діє при Міністерстві соціальної політики України. Головним завданням нового органу на Луганщині має стати вивчення та забезпечення адресності надання допомоги тим, хто її потребує, а також залучення підприємств і благодійних організацій до надання волонтерської та благодійної допомоги, координація діяльності щодо її одержання громадянами, установами й закладами, аналіз результатів роботи та визначення кращих волонтерів та благодійників у регіоні.

До складу Ради запрошуються по одному представнику від кожної громадської організації. Для цього необхідно надіслати Департаменту соціального захисту населення ОДА свої пропозиції із зазначенням наступної інформації: назва громадської організації, прізвище, ім’я, по батькові представника, контакти (телефон, e-mail, адреса офісу), сфера діяльності організації.

Ваші пропозиції надсилайте, будь ласка, до 10 серпня 2015 року на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація