Представники ОБСЄ зустрілися з губернатором Луганської області

Сьогодні, 24 вересня очільник Луганської ОДА Геннадій Москаль зустрівся з представниками місії ОБСЄ у Луганській області. У ході зустрічі були підняті питання мети місії ОБСЄ на території області та її посередництва у перемовинах з сепаратистами.

«У Луганську залишилося багато документів які необхідні для повноцінного функціонування адміністрації. До мене нещодавно звернулася мати з дитиною, якому потрібно отримати паспорт. Всі їх документи залишилися у Луганську, як їм допомогти питання залишається відкритим. Ми просимо місію ОБСЄ на рівні структурних відділів адміністрації допомогти налагодити діалог», — зазначив голова Луганської ОДА.

Представники ОБСЄ зазначили, що вони приїхали, для того щоб познайомитися з новим керівництвом області і визначити напрямки співпраці. «У найближчий час кількість спостерігачів у Луганській області збільшиться до 150 чоловік, а в цілому на Донбасі до 350», — відмітив представник місії ОБСЄ Андреа Чєлліно.

«Для нас важливо допомогти жителям Луганщини у вирішні їхніх економічних, соціальних та освітніх питань. У тому числі тим, які знаходяться на тимчасово окупованій території», — зазначив Геннадій Москаль.

Прес-служба ЛОДА