У Луганській області відновлює роботу головне управління Пенсійного фонду України

26 вересня губернатор відвідав пенсійний фонду у Сєверодонецьку, щоб ознайомитись з його роботою. На місці губернатор поспілкувався з пенсіонерами з окупованих територій, які хочуть отримати свої гроші. Люди скаржилися на те, що на окупованій території практично не має продуктів, а якщо і є, то все одно їх нема за що придбати, бо не виплачуються пенсії та зарплати.

За розпорядженням голови Луганської ОДА Геннадія Москаля та в.о. голови правління пенсіонного фонду України Василя Кравчука у м.Сєвєродонецьку на базі місцевого пенсійного фонду відновлює роботу Головне управління Пенсійного фонду України у Луганській області. «Зараз йде відновлення роботи обласного пенсійного фонду. У вівторок сюди приїде керівництво пенсійного фонду України і ми будемо вирішувати ці проблеми, тому що сьогодні навантаження на місцеве відділення фонду збільшилося у десятки разів», — зазначив очільник Луганської ОДА Геннадій Москаль.
«Пенсіонер може звернутися у будь-яке місто підконтрольне український владі. Для отримання грошей йому потрібен паспорт, пенсійне посвідчення, ідентифікаційний номер. Якщо, з цих документів нема нічого, то потрібен хоча б паспорт», — сказав начальник головного управління Пенсійного фонду в Луганській області Євген Комчадалов.

Прес-служба ЛОДА