9 жовтня відбудуться заходи, присвячені 100-річчю української поштової марки

9 жовтня у приміщенні Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, 59, м. Сєвєродонецьк відбудеться церемонія спецпогашення знаків поштової оплати з нагоди 100-річчя випуску перших марок. Також для шанувальників поштових марок та їх історії працюватиме філателістична виставка з експонатами місцевих філателістів, яку організовує Луганська дирекція ПАТ «Укрпошта».

За інформацією Луганської дирекції ПАТ «Укрпошта», спецпогашення поштових марок і конвертів є традиційною поштовою процедурою, а також своєрідним внеском компанії у відзначення ювілейних подій та увічнення їх в предметах філателії. Для цього ПАТ «Укрпошта» виготовляє спеціальний поштовий штемпель, який використовується лише один день.

Відмінністю спеціальних поштових штемпелів від поштових штемпелів стандартного зразка є його зовнішнє оформлення: на штемпелі зазначається назва події, зображується художній малюнок і зазначається дата, яка відповідає даті проведення погашення.

Спецпогашення має й історичне значення. Саме завдяки йому пам’ять про знаменну дату залишається в історії людства. Ювілейні конверти з відбитком спеціального штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів усього світу.

Також всі бажаючі можуть ознайомитися та, за бажання, скористатися унікальним продуктом ПА «Укрпошта» — «Власна марка». Поштова марка із самостійно розробленим дизайном, фото ювіляра чи будь-яким іншим зображенням на вибір, може стати чудовим подарунком на свято. Крім того, марку можна використовувати як засіб оплати поштових послуг. Аби додати «Власній марці» шарму, її можна оформити в сувенірну рамку.

Часто її замовляють компанії, які хочуть підкреслити свою унікальність та оригінальність або прорекламувати товари чи послуги.

Ознайомитись з продукцією можна на сайті Укрпошти https://ukrposhta.ua/vlasna-poshtova-marka після чого звернутись за оформленням до відділу поштових послуг Луганської дирекції ПАТ «Укрпошта» за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул.. Новікова, 4-к, каб. 23, або за телефонами (050) 500 11 32, (067) 208 94 06.

Департамент регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської облдержадміністрації, як співорганізатор заходу, запрошує всіх бажаючих прийняти участь в урочистостях. Про час проведення заходу можна дізнатись за телефоном (06452) 4 22 55.

Департамент регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської облдержадміністрації