У Луганськ повернулося українське телерадіомовлення

Луганське обласне телебачення і радіо «Пульс» відновили трансляцію на окупований Луганськ, а також доступні мешканцям Станично-Луганського та інших прифронтових прилеглих районів. До цього там можна було дивитися і слухати тільки пропагандистські російські та сепаратистські канали.

Завдання повернути українське телебачення і радіо на окуповані території ставилося Президентом України Петром Порошенком перенесеній до Сєвєродонецька Луганській обласній державній телерадіокомпанії як першочергове.

Паралельно з відновленням роботи підприємства і збільшенням інформаційного контенту каналів «ЛОТ» і «Пульс» йшла робота щодо зміни логістики подачі сигналу. Якщо раніше область отримувала сигнал з Луганська, то тепер потрібно було все розгорнути у зворотній бік. Завдяки співпраці з Кабінетом Міністрів України були виділені кошти з резервного фонду держбюджету на закупівлю потрібного обладнання. У жовтні в одному з населених пунктів прифронтової зони поставили новий передавач, який дозволяє працювати на окупованих територіях.

На цьому державна програма з відновлення роботи українських ЗМІ на території Луганської області не закінчилася. Незабаром більш потужний передавач запрацює в Старобільську, що дозволить відновити мовлення регіонального телебачення і радіо в Новоайдарському районі та в місті Щастя. Також передавачі будуть встановлені в Лисичанську, що дасть можливість охопити регіональним мовленням північ області.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація