Шановні працівники вугільної промисловості Луганщини!

Вітаю вас із професійним святом — Днем шахтаря!

Це свято завжди об’єднувало працелюбних, міцних духом людей, які тяжкою роботою видобували вугілля — одну зі складових енергетичної безпеки України.

Ваш щоденний героїчний труд заслуговує на повагу. Ви, шахтарі, відповідальні та принципові люди, віддані своїй справі. Я завжди з повагою ставився до вашої праці, бо не кожен чоловік спроможний щодня спускатися під землю, ризикуючи життям та здоров’ям видавати на-гора вугілля.

А ще День шахтаря це — день пам’яті про тих, хто не повернувся із забою.

Через ініційовані колишніми керівниками Донбасу провокації та зрадницькі дії почалася ця трагедія на Донбасі, що продовжує забирати життя і мирних громадян, і українських воїнів. «Руській мір» перетворив існування шахтарських міст, сіл і селищ у суцільний хаос, де зруйновані інфраструктура та економіка, «хазяйнують» банди та «псевдолідери псевдореспублік».

Сьогодні складні випробування доводиться проходити вітчизняній економіці та промисловості, та не в останню чергу через те, що більшість вугільних підприємств залишилася на окупованій території області.

Упевнений, настане час — і вся Україна почує вагоме слово шахтарів, які не злякаються поборотися за правду про тих, хто роками грабував Донбас, проти російських агресорів, проти життя в окупації!

Проти всіх, хто, стискаючи у брудних злодійкуватих руках депутатський мандат, брехав про удосконалення технологій виробництва, забезпечення якісних умов праці шахтарів та їх безпеку. Саме тому, що ваша праця серед усіх — найважча, умови життя — найскладніші. Це через них зараз на Донбасі проливається кров, а шахтарі працювали і працюють у страшних, неможливих умовах.

Поважаючи себе, об’єднавши зусилля, заради гідного майбутнього усіх українців кожен з нас повинен піднятися до високої відповідальності за державу, за родину і за власну долю.

Це — наша країна, і все, що в ній діється — це наша справа!

І все залежить від нас.

Бажаю вам трудових успіхів і безаварійної роботи. Хай Господь береже вас і ваших товаришів від лиха і нещасть.

З повагою,

Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука