Вакциновані й відкриті. В Україні стартував національний конкурс для шкіл, колективи яких вакцинуються від COVID-19

 Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголошують національний конкурс «Вакциновані й відкриті».

Школи можуть виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% їхнього колективу повністю вакциновані від COVID-19:

 • 3 суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці.
 • 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.
 • Подробнее...

Оголошено конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді»

 З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України оголошено конкурс відеоробіт патріотичного спрямування «Луганщина очима молоді».

До участі в конкурсі запрошуються активні школярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери та інші зацікавлені представники територіальних громад Луганської області, що знаходяться на підконтрольних уряду України територіях. Вік учасників – від 7 до 35 років.

Подробнее...

«Схід і Захід разом»

 До 30-ї річниці незалежності України відбудеться надмарафонський пробіг Львів - Сєвєродонецьк, який пройде дорогами 9 областей: Львівської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської.

Учасниками акції будуть 2-3 бігуни (один з яких буде з Луганської області), вони будуть по черзі змінювати один одного на дистанції, передаючи Державний Прапор України.

В містах і містечках можлива участь місцевих любителів бігу.

Дата проведення: 30 липня - 24 серпня 2021 року (26 днів).

Подробнее...

Щодо можливості ініціювання приватизації державного майна

Приватизація – платне відчуження майна, що перебуває у державній власності, на користь фізичних або юридичних осіб.

Головні нормативні акти, що регулюють приватизацію в Україні:

- Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна»;

- Постанова Кабінету міністрів України від 10.05.2018 №432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації».

Інформація про об’єкти приватизації розміщується на сайті https://privatization.gov.ua/, на сайті https://prozorro.sale/, на сайтах авторизованих майданчиків.

Подробнее...

Три громади Луганщини отримали субвенцію з державного бюджету на створення спеціалізованих служб підтримки постраждалим від насильства

 У Луганській області для участі в отриманні субвенції заявки подали 8 територіальних громад на суму понад 17,6 млн. грн. Згідно із розподілом, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року № 696-р, субвенцію на суму понад 5 млн. грн. отримали 3 громади Луганщини:

 • — Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація для реконструкції приміщення для облаштування денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (із кризовою кімнатою);
 • — Сватівська міська рада для створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;
 • — Міловська селищна рада для облаштування спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
 • Створення таких спеціалізованих служб стане ще одним кроком до забезпечення дієвого захисту прав постраждалих від насильства.

  Подробнее...

Мінмолодьспорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1016, та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви та проведення заходів відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту від 16 листопада 2016 року № 4297, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628 (із змінами), Міністерство молоді та спорту України оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн 700 тис. грн.

Подробнее...

Створюй майбутнє вже сьогодні, а ми допоможемо! Шукаємо креативні ідеї від молоді Донецької та Луганської областей!

 Погодься, чим сильніше любиш свою громаду, тим більше прагнеш до крутих та цікавих змін для себе, своїх близьких та друзів. Адже вдосконаленню немає меж!

Одна справа — дивитися на чужі приклади, а зовсім інша — знати та розуміти потреби своєї громади та творити зміни самим, шукаючи нові підходи!

Ініціатива «Банк Молодіжних Інновацій — Youth Innovations Bank» створена саме для тебе, для креативної та амбітної молоді з Донецької та Луганської областей! Під час командної роботи ви разом зможете розібратися, як впровадити нові ідеї та зробити свою громаду більш сильною, сучасною та успішною!

Подробнее...

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року №1017, та Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 04 липня 2016 року №2643, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами), Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 6 млн. 800 тис. грн.

Подробнее...

Запрошуємо до участі у фандрейзинг-челенджі

Молодіжні команди Луганщини запрошуються до реєстрації на платформі FUNdraiser (https://fundraiser.games/) та участі у фандрейзинг-челенджі, покликаному сприяти розвитку соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах шляхом розробки та фінансування проєктів молодіжних організацій, лідерів думок та активістів волонтерського руху.

По результатам челенджу буде визначено 5 команд переможців для подальшого менторського супроводу та фінансової підтримки від донорів на реалізацію проєктів з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Кожна команда отримає по 3000$ на реалізацію своєї ідеї.

Платформа FUNdraiser — це понад 100 інструментів для залучення ресурсів та управління фандрейзинговою діяльністю; це можливість опанувати різні інструменти залучення ресурсів через гру, навчання та використання підходів й документів, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам донорських інституцій; це унікальний майданчик для пошуку партнерів з числа організацій громадянського, державного та бізнес-сектору, які опікуються питаннями розвитку молодіжного та волонтерського руху.

Подробнее...

Запрошуємо до участі у конкурсі народної творчості «Слобожанський спас»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас» відбудеться 28 серпня в онлайн-режимі.

Запрошуємо до участі у цьому масштабному заході аматорські колективи, окремих виконавців, майстрів самодіяльного мистецтва та художників України, які вже досягли 18 років.

Подробнее...

Створено інноваційний вебпортал Луганщини https://i-lug.gov.ua/

Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації запущено Інноваційний вебпортал Луганщини https://i-lug.gov.ua/.

Конкурентні переваги області, дослідницький та інноваційний простір, реалізація проєктів міжнародної технічної допомоги, міжнародного співробітництва області, розвиток електронної демократії Луганщини, визначні місця регіону, презентаційно-інформаційні видання, корисні посилання, оголошення, анонси, історії успіху, останні новини — все це та багато іншого ви зможете знайти на першому інноваційному вебпорталі Луганщини.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Луганщина увійшла до пілотного проєкту за програмою Президента — в області встановлять 215 спортивних майданчиків
 2. Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства
 3. В облдержадміністрації презентували додаток «Увага Луганщина»
 4. Продовжено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку
 5. Щодо програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»
 6. Щодо недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах
 7. Про заборону відвідування лісових масивів у пожежонебезпечний період 2021 року
 8. 28 квітня - День охорони праці
 9. Щодо видачі сертифікатів щодо форс-мажорних обставин
 10. Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям