До уваги платників податків!

Законом України № 71-VIII внесено зміни до Податкового кодексу, зокрема, з 1 липня 2015р. Передбачено обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку третьої групи , крім тих, які здійснюють діяльність на ринках , продаж товарів у роздрібній торговій мережі , через засоби пересувної мережі.

З 1 січня 2016р. РРО обов’язково застосовуватимуть фізичні особи-підприємці єдиного податку другої групи, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у роздрібній торгівельній мережі через пересувні засоби.

Також якщо платники єдиного податку другої та третьої груп (фізичні особи-підприємці), які з 1 січня 2015 р. до 30 червня 2015р. включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017р. звільняються, відповідно до норм Податкового кодексу,

від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Звертаємо увагуплатників податків, які вже застосовують зареєстровані РРО — триває доопрацювання реєстраторів розрахункових операцій з метою наданні їм технічної можливості передачі копій фіскальних чеків (через модем) на сервер податкового органу. Роботи по доопрацюванню ваших РРО повинні виконати відповідні центри сервісного обслуговування. За більш детальної інформацію, звертайтесь будь ласка до ваших центрів сервісного обслуговування.

За додатковою інформацією можна звернутись по телефону7-11-68,або безпосередньо в ДПІ у м. Лисичанську в кімнату № 22.

До уваги платників податків!

З 1 січня 2015 року в Україні вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», згідно якого внесено зміни до Податкового кодексу України, а саме до розділу VI. Акцизний податок ст.212 додано п. 212.1.11 «платниками податку є. особа — суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів, ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків», та п. 212.3.1 1 "Особи — суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарівне пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність"

За додатковою інформацією можна звернутись по телефону 7-11-68, або безпосередньо в ДПІ у м. Лисичанську в кімнату № 19.

ДПІ у м. Лисичанську