Лисичанські "спрощенці" користуються правом на відпустку

«На сьогоднішній день 91 „спрощенців“ міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля вже скористалися своїм правом на відпустку» — про це повідомила Ірина Филимонова — заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області під час проведення брифінгу на тему «Необхідність дотримання норм трудового та податкового законодавства при виплаті заробітної плати».

«Платники єдиного податку першої і другої груп, що не використовують працю найманих робітників, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки та на період хвороби, якщо це підтверджено копією листка непрацездатності і триває 30 і більше календарних днів» — зауважила вона.

Окремого терміну подачі заяви про період щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами чинного законодавства не передбачено. Але, щоб уникнути порушення термінів сплати єдиного податку, подавати заяву на щорічну відпустку слід до її початку, а заяву про термін втрати працездатності (з обов’язковим доданням копії листка (листків) непрацездатності) — відразу після закінчення лікарняного.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області