Лисичанский городской совет - ДПІ відповідає на запитання

ДПІ відповідає на запитання

Запитання: Чи може фізична особа-засновник юридичиної особи застосовувати пільгу зі сплати податку на нерухомість?

Відповідь: Фізична особа-засновник юридичної особи не може застосувати пільгу зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до об’єкта житлової нерухомості за адресою якого зареєстрована дана юридична особа.

Відповідно до п.п.266.4.3 п.266.4 ст.266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не надаються, зокрема, на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську