Майже 4 тисячі громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

«З початку поточного року ДПІ у м. Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 3950 облікових карток, - повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. - Крім того, 24 громадянина скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

Нагадуємо: реєстраційний номер облікової картки платника податків ( реєстраційний номер) використовується органами державної влади та органами місцевого самоврядування , юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізособами-підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування або про сплату податків.

Відповідно фізичні особи у випадках, передбачених законодавством, мають пред’явити паспорт та надати документальне підтвердження реєстраційного номера.