Платники єдиного податку поповнили місцевий бюджет Лисичанського регіону на 6 млн. грн.

«З початку поточного року, фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 6205,3 тис грн. єдиного податку. Це на 541,6 тис. грн. більше минулорічних показників», - про це повідомила заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

За її словами: «Основну частину надходжень з цього податку забезпечили фізичні особи – 5606,1 тис. грн. Юридичні ж особи – платники єдиного податку спрямували до бюджету 599,2 тис. грн.»

Додамо, що 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» № 71-VІІІ.Цей Закон передбачає скорочення кількості податків шляхом трансформування або скасування.Так, до загальнодержавних податків належать: податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, ПДВ, акцизний податок, екологічний податок, рентна плата та мито; до місцевих податків — податок на майно та єдиний податок.Крім цього, зміни до Податкового кодексу України торкнулись адміністрування нарахування та сплати багатьох податків і зборів.

«Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця», - нагадала Ірина Анатоліївна.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську