Власники земельних ділянок та землекористувачі - сумлінні платники податків

«З початку 2015 року до місцевого бюджету надійшло 6,2 млн. грн. плати за землю. Із загальної суми 4,5 млн. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1,7 млн.грн. — від фізичних. На сьогодняшній день, надходження плати за землю з фізичних осіб перевищили минулорічні на 0,3 млн.грн.», — про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

«Такі показники надходжень до бюджету досягнуті завдяки застосуванню у ДПІ у м. Лисичанська ефективних методів адміністрування податкових платежів, впровадженню цивілізованих механізмів роботи нашої служби, покращенню сервісного обслуговування представників бізнесу та сумлінному виконаню платниками своїх обов’язків перед державою», — зауважила Ніна Миколаївна

Нагадаємо: відповідно до Податкового кодексу України податок на майно у вигляді плати за землю — це обов’язковий платіж, що стягується з власників земельних ділянок і земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Власники землі і землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську