Бюджети усіх рівнів отримали від платників Лисичанського регіону 178 млн. грн.

«За дев’ять місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Лисичанського регіону надійшло 178,0 млн.грн., що на 45,4 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року», — про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

Вона зауважила, що фахівцями інспекції здійснюється цілий комплекс заходів, направлених на добровільне та своєчасне наповнення бюджету. Так, з початку року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля перераховано податків та зборів у сумі 66,4 млн. грн.- до державного бюджету та 111,6 млн. грн.- до місцевого бюджету.

Основні джерела наповнення бюджету склали: — податок на додану вартість — 13,2 млн.грн.; — податок на прибуток — 5,0 млн.грн.; — акцизний податок — 3,2 млн.грн.; — податок на доходи фізичних осіб — 120,3 млн. грн.; — плата за землю — 6,2 млн. грн.; — єдиний податок — 5,6 млн. грн.; — військовий збір — 12,1 млн. грн.; — акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів — 6,9 млн. грн.

Очильник інспекції зазначила, що за звітний період забезпечено ріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 37,8 млн.грн. до державного бюджету та на 7,6 млн. грн. — до місцевого бюджету.

На її погляд, цьому сприяли налагодження партнерських відносин з платниками податків та підвищення податкової культури.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську