З турботою про людей

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснив черговий виїзд мультидисциплінарної команди. Фахівці команди докладають максимальних зусиль, аби наблизити комплекс соціальних послуг до їх отримувачів, бо така форма роботи покращує надання соціальних послуг підопічним.

Чергова зустріч мультидисциплінарної команди з мешканцями мікрорайону заводу «Пролетарій» відбулася вчора, 16 листопада, у приміщенні ПК «Діамант». 10 мешканців громади з числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю отримали інформаційно-консультаційні, соціально-медичні послуги та послуги перукаря.

Під час заходу медична сестра провела роз’яснювальну роботу серед літніх людей, які є найбільш вразливою категорією населення, щодо профілактики захворювання на COVID-19.

Зауважимо, що правова обізнаність осіб зазначеної категорії має велике значення в їх повсякденному житті. В рамках акції «16 днів проти насильства» соціальний працівник приділила особливу увагу профілактиці та запобіганню домашнього насильства, надала відвідувачам роз’яснення щодо дій та наслідків, які тягнуть за собою вчинення насильства та до кого необхідно звертатися по допомогу.

Зазначимо, що захід відбувся з дотриманням протиепідемічних вимог.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)