Впровадження навчальної програми ПРООН для внутрішньо переміщених осіб

Програмою розвитку ООН спільно з Луганським та Донецьким обласними центрами зайнятості в межах проектів «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансуються урядом Японії, впроваджується навчальна програма «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». Навчальна програма реалізується у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Державною службою зайнятості та місцевими органами влади.

Головна мета вищезазначеної Програми — це мотивація ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей до започаткування (відновлення) підприємницької діяльності шляхом підвищення рівня практичної освіти та врахуванням можливостей отримання фінансування на безповоротній основі (в рамках Програми малих грантів для підприємців ПРООН). Зазначені місце та строки проведення, зміст навчання, учасники навчання більш детальні умови щодо участі у програмі можна знайти на Інтернет-сторінці: www.vpo-study.org.

Лисичанський міський центр зайнятості в рамках реалізації вищезазначеної програми надає інформаційну підтримку для реалізації тренінгів у регіоні. Додаткову інформацію Ви можете отримати безпосередньо в центрі зайнятості за адресою: м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 273, 2 поверх, каб. № 4, 14 або за телефонами:7-01-81,7-21-67.

Лисичанський міський центр зайнятості