Запрошення до участі у тренінговій програмі "Місцеві політичні лідери - зміцнення потенціалу жінок-політиків"

Шановні пані та панове!

Шведська агенція міжнародного розвитку (Sida) є організатором міжнародних тренінгових програм. Особлива увага надається секторам, у яких Швеція має значний досвід. Міжнародний центр місцевої демократії за фінансової підтримки Sida запрошує представників з України до участі у тренінговій програмі «Місцеві політичні лідери — зміцнення потенціалу жінок-політиків».

Програма проходитиме у Швеції у жовтні 2015 року. Регіональний семінар заплановано на весну 2015, місце та час його проведення буде повідомлено пізніше. До участі запрошуються службовці, які обрані представляти громадян у місцевих органах законодавчої або виконавчої влади.

Програма викладатиметься англійською мовою, тому учасники повинні мати відповідний рівень знання англійської мови. Більш детальна інформація про тренінгову програму міститься на сторінці Посольства в Інтернеті (звідки також можна роздрукувати аплікаційні форми).

Учасникам оплачується вартість програми, міжнародний переліт до/зі Швеції, міжнародний переліт під час регіонального семінару, а також усі витрати, пов’язані з проживанням / харчуванням, крім особистих витрат учасників, дорожніх витрат до/з аеропорту та витрат на оформлення візи.

Останній день прийому заявок — 15 січня 2015 року.

Заповнені аплікаційні форми разом із описом проекту Ви маєте надіслати до Посольства Швеції в Україні за такою адресою:

вул. Івана Франка 34/33, м. Київ, 01901.

Шведська агенція міжнародного розвитку (Sida)