Щодо надання довідки з державної статистичної звітності

Надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (за даними форми 6-зем)"

В основу інформації форми 6-зем, повна назва якої: «Довідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (за даними форми 6-зем)», покладено класифікацію земель за видами земельних угідь та видами економічної діяльності, які здійснюються на цих землях.

Отримана довідка 6-зем є документом, що включається до складу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (користування) під час розробки останнього землевпорядною організацією. Довідка 6-зем — це певна частина вихідних даних для розробки проекту відведення земельної ділянки.

З інформації, що міститься у довідці 6-зем ми можна дізнатись до складу яких угідь має відноситись земельна ділянка. Вказаний в довідці 6-зем склад угідь повинен співпадати зі змістом дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки. Управління Держземагентства контролює це питання в ході погодження проекту відведення земельної ділянки.

Довідка 6-зем, видається, зокрема, Управлінням Держземагентства у м. Лисичанську за заявою зацікавлених осіб на безоплатній основі.

Видача довідки здійснюється протягом 30 днів з дня реєстрації заяви (запиту).

Підстави для відмови у наданні довідки 6-зем:

— Довідка надається для розрахунку плати за землю

— Довідка надається для підтвердження відсутності зареєстрованих на праві власності (користування) земельних ділянок.

Управління Держземагентства у м. Лисичанську