До уваги керівників підприємств, установ і організацій міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 17.04.2012 № 34716/13/1-11 Мінекономрозвитку опрацьовується питання щодо організації у 2013 році національної експозиції України в Саудівській Аравії (м. Ер-Ріяд).

Передбачається, що експозиція України буде представлена в рамках роботи Міжнародної торговельної виставки промислових машин, верстатів, обладнання та промислової технології «Макіnаt Sаиdі Агаbіа» та 16-ої Міжнародної виставки у сфері енергетики, альтернативних джерел енергії, водних технологій, освітлення та технологій клімат-контролю, проведення яких відбудеться 26-29.05.2012 року в м. Ер-Ріяд під патронатом Міністерства енергетики та водних ресурсів Саудівської Аравії та Торгово-промислової палати Саудівської Аравії.

Основні тематичні розділи національної експозиції України передбачають демонстрацію економічного та інвестиційного потенціалу України та її регіонів, а також представлення вітчизняних підприємств, установ і організацій у сфері промисловості, енергетики, технологій з використанням водних ресурсів, альтернативних та відновлювальних джерел енергії, агропромислового комплексу, а також наукових розробок провідних установ Національної академії наук України.

У рамках роботи експозиції планується проведення ділових заходів, у тому числі українсько-cаудівського форуму для налагодження торгівельно-економічного та інвестиційного співробітництва за участю членів офіційної делегації України, керівництва регіонів України а також представників бізнес кіл обох країн.

Запрошуємо взяти участь у зазначеному заході.

У разі прийняття рішення щодо участі у виставці просимо повідомити управління економіки Лисичанської міської ради у термін до 22.01.13 письмово за факсом 7-24-20 або на електрону адресу: есоnоЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. щодо розміру необхідної виставкової площі та переліку експонатів, які планується представити на національній експозиції України.

Орієнтовані умови участі у виставці

(за даним Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія)

  • Вартість 1 кв.м забудованої виставкової площі (включає стандарту забудову, 3 точки освітлення, 1 стойка, 2 стільця, 1 стіл, напис на фризі) — 4 0 дол. США;
  • Проживання у готелі м. Ер-Ряд у межах встановлених лімітів — 110 дол. США;
  • Авіапереліт за маршрутом Київ — Ер-Ріяд — Київ (через Дубай) — орієнтовано 6500 грн.
  • Добові витрати на 1 особу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 98 — 39 дол. США;
  • Вартість візи в Саудівську Аравію — 70 дол. США;
  • Медичне страхування на 1 особу — 200 грн. (в залежності від періоду перебування).

Управління економіки Лисичанської міської ради