Про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії

 ПП «ЛІМЕРО» інформує про те, що у зв’язку з орендою котельні та встановленням обладнання для опалення Мирнодолинської загальноосвітньої школи, підприємство має намір надавати послугу з постачання теплової енергії Мирнодолинській загальноосвітній школі, розташованій за адресою: смт. Мирна Долина, вул. Совхозна, буд. 50, та встановити тариф на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. № 130.

Одноставковий тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно з вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги», структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

Нижче наведений одноставковий тариф на теплову послугу/послугу з постачання теплової енергії який планується встановити:

для бюджетних установ — 4943,70 грн/Гкал без ПДВ.

ПП «ЛІМЕРО» приймає письмові зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, щодо наміру здійснити встановлення тарифу на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії, протягом 7 календарних днів з дня опублікування цієї інформації на офіційному веб-сайті Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації за адресою:

93105, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Некрасова, буд. 48.

Орган, уповноважений встановлювати тарифи на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії — Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області, адреса: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського,7.

Структура тарифу наведена у додатку.

ПП «ЛІМЕРО»