XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність»

З 14 по 16 вересня 2021 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Березівка, вул. Амстердамська 1) проходитиме XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність» (elcomUkraine) — головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності.

Міністерство розвитку громад та територій спільно з компанією «Євроіндекс» в рамках виставки організовують серію тематичних заходів: Форум «Платформа розвитку громад» та Електроенергетичний форум «Electric Power Forum».

Запрошуємо голів та інших представників територіальних громад ознайомитися з новими продуктами та рішеннями, а ще й вирішити ряд першочергових питань, які стоять перед керівництвом громад, а саме:

  • — енергоефективність та залучення інвестицій в енергетичні проєкти;
  • — розвиток та фінансування відновлювальних джерел енергії в громадах;
  • — інфраструктурні питання: енергоефективне освітлення, резервне електропостачання для об’єктів критичної інфраструктури;
  • — питання щодо вибору підрядників для реалізації проєктних рішень та ін.

Участь у виставкових заходах безкоштовна.

Інформація про заходи на сайті «Децентралізація» https://decentralization.gov.ua/news/13983

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Програма виставкових заходів за посиланням.

За додатковими роз’ясненнями з організаційних питань звертатися до Оксани Гагіної, спеціаліста компанії «Євроіндекс», за моб. тел. 067 375 76 37 або на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .