Запрошуємо взяти участь у навчальній сесії «Формування бізнес-ідей, стартапів та розробка бізнес-планів в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру в Україні (ПРООН) продовжує проведення навчальних тренінгів для осіб, які проживають, а також для внутрішньо переміщених осіб у Луганській області, та розглядають можливість започаткування, відновлення та розширення підприємницької діяльності.

У вересні 2020 року стартує третя навчальна програма 5 денних тренінгів «Формування бізнес-ідей, стартапів та розробка бізнес-планів в Луганській, Донецькій та Запорозькій областях».

Проведення 5-ти денного тренінгу у м. Лисичанську заплановано у термін з 02 жовтня 2020р.  по  06 жовтня 2020р. Учасники тренінгу будуть забезпечені харчуванням, проживанням – за потреби, компенсацією витрат на проїзд в межах регіону, за рахунок ПРООН.

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності вимушено переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення Донецької та Луганської та Запорізької областей.

Тривалість тренінгу – 5 днів, з 9.00 до 18.00 год.

Реєстрація на участь на сторінці «Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва» у Facebook або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIv-GHUM_RIS4blPalHIoCij76j5b6-5CQlopT03D13LvMmg/viewform