До уваги керівників підприємств, організацій та установ незалежно від форми власності!

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулось 9 грудня поточного року, у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля введено посилений протиепідемічний режим. У зв’язку з цим, керівникам підприємств, організацій та установ незалежно від форми власності необхідно забезпечити проведення поточних дезінфекційних заходів у місцях масового перебування людей, зокрема у дитячих дошкільних закладах, освітніх закладах, установах охорони здоров’я, закладах культури, громадському транспорті, підприємствах, організаціях та установах, згідно вимог діючого законодавства. Також, необхідно забезпечити дотримання належного температурного режиму в приміщеннях.

Окрім того, комісія рекомендується керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до культурно-розважальної сфери, сфери громадського харчування та закладів освіти обмежити проведення масових заходів.

Термін посиленого протиепідемічного режиму з 10 грудня 2016 р. та на період перевищення епідемічного порогу та ускладнення епідемічної ситуації з захворюваності на грип та ГРВІ.

Додаток. Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 09.12.2016р. № 17.